Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

da, jeste. u finderu kada trazim 'get info' pise da je u NTFS-u. kako da naucim imaca da procita taj ntfs i da pobrisem cca 350gb sa harda od 500? napominjem da nemam mesta npr na lapotu (slobodno nekih 150gb) da iskopiram ceo externi pa da ga preformatiram. moram nekako da uspem da ga pisem i brisem dok je sve to na njemu.aj neka pomoc za laike, step by step...

Link to comment

radi :))))fala puno kolega!!!sada mi Info(cmd&i) u finderu lepo kaze: 'format: Windows NT Filesystem (Tuxera NTFS)' i sharing & permissions: you can read and write.da li bi trebao kada pobrisem sta mi ne treba i prebacim sta mi treba sa ovog externog drajva na sigurno mesto da ga formatiram u FAT?

Link to comment

Амери снизили цене MBP-ова, а исто ће се десити и код нас. Како прочитах на macserbia, требало би да иду доле од 100-200 евра, у зависности од модела. Наравно, тешко да ће се Амери зајебати и остатку света давати цене у нормалној сразмери у односу на САД. А то би било највеће снижење за све нас.Надам се да је ово само најава и за снижења других нових модела.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jabučnici konačno konvertirali sve videjoje na svom sajtu u h.264; konačno mogu čuti umirujući glas Jonyja Ajva, i vidjeti sve divote koje je kreirao.Smert Kviktajmu, sloboda Piplu!

Link to comment
  • 3 weeks later...

ima neko predlog za dobrog ubijacha duplikata u iPhoto? nesto pobrljavio - sad prosao kroz cca 10K slika koje imam....puno duplikata, a brisanje 1by1 tesko da cu da odradim.

Link to comment

mmm, skinuo i to jos ranije ali free verzija daje samo da obradi 500 slika... ne bi da im doniram pare a da je neko sranje,- mislim nije neka kinta- 8baka , ... a koliko sam video po reviews - oce da zajebe tipa da stavlja da stavlja duplikate one koji to i nisu i tako...* jbg, dao sam kintu , sacu vidim ...kaze sat ipo da obradi ceo iphoto... samo da ne "obradi" pa pobrise sve.

Edited by scepa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...