Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

vratio se... nabrzakasad sleduje formatiranje & igranje
nice :)ja se jos uvek opirem upgrade-u na Leoparda - imamo mali problem sa jednim ploterom u ofisu, pa dok to ne sredim[o], necu da menjam.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ne propustite novi Toast 9! Opasan je
Instalirao. Lepo izgleda, doduse i ranije verzije su bile sasvim Ok, osim opcije "save as disk image", koju su najzad ubacili.Ionako sve manje przim...Si se petljao sa blu-ray opcijama?
Link to comment
  • 2 weeks later...

ne pali mi se ekran ako ne radim par sati (posle pauze za rucak npr). kada cimnem miska ili dignem ekran, cujem HD kako se ukljuci ali ekran nece i moram da se restartujem. energy saver preferences sam vratio na normal, ostalo nisam cackao, pa mi nije jasno u cemu je problem. anybloody ideas?

Link to comment

hajde i ja jedno pitanjce:superdrive problem: krene da reze DVD, zakuca se skroz.posle restartovanja, prepozna da je disk prazan, ali kao CD.pre 10-ak dana, narezao 5-6 DVD-ova, sve radilo ok.any ideas?

Link to comment
hajde i ja jedno pitanjce:superdrive problem: krene da reze DVD, zakuca se skroz.posle restartovanja, prepozna da je disk prazan, ali kao CD.pre 10-ak dana, narezao 5-6 DVD-ova, sve radilo ok.any ideas?
crk'o
Link to comment
Odlicno. Sad imas izgovor da kupis drugi. Laptop.
ovo nije daleko od istine, jedino sto sam hteo da prvo prodam ovaj za deo kapitala da ulozim u sledeci :Da merkam ovo:
Refurbished MacBook Pro 2.4 Ghz Intel Core 2 Duo15.4 inch (diagonal), (1440x900 resolution), TFT Widescreen2GB (two SO-Simms) 667Mhz DDR2 SDRAM160GB 5400-rpm Serial ATA hard drive8x Superdrive (DVD?RW/CD-RW)Nvidia GeForce 8600m GT with 256MB of GDDR3 SDRAM and dual-link DVIBuilt-in Airport Extreme (802.11n) Built-in Bluetooth 2.0+EDR
za celih ?893 :o Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...