Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Macbook Air :Pkoji MBP imas?
Hardware Overview: Model Name: MacBook Pro 15" Model Identifier: MacBookPro2,2 Processor Name: Intel Core 2 Duo Processor Speed: 2.16 GHz Number Of Processors: 1 Total Number Of Cores: 2 L2 Cache: 4 MB Memory: 2 GB Bus Speed: 667 MHz Boot ROM Version: MBP22.00A5.B07 SMC Version: 1.12f5+ zamenio disk za jedan od 250Gbmalo spolja ugruvan sa strane, preziveo nekoliko padanja s motora, osim estetike sve je ok, radi ko zmaj
Link to comment
pa sto ga menjas?
Hm... Pa nije bas moranje, ali cerki crko komp (Acer), pa sad imam izbor da njoj kupim novi (razmislja izmedju pc i mac-a), ili da sebi kupim novi a njoj dam ovaj...P.S. Svi znamo da komp, ma kako radio, nikad nije dovoljno jak i brz... :) Edited by braca
Link to comment
Hm... Pa nije bas moranje, ali cerki crko komp (Acer), pa sad imam izbor da njoj kupim novi (razmislja izmedju pc i mac-a), ili da sebi kupim novi a njoj dam ovaj...P.S. Svi znamo da komp, ma kako radio, nikad nije dovoljno jak i brz... :)
fair enough :)mi uzeli u ofisu nekoliko MBPs od 2.2GHz prosle nedelje, i ne svidja mi se glossy ekran mnogo - ja sam srecom uzeo moj kad je postojao izbor.a od juce Office 2008. Edited by jms_uk
Link to comment
MacWorld-u ne uspevam da pristupim! cool.gif
a odavde?edit: evo ga:
10:08 am "The World's Thinnest Notebook"10:08 am As you know, Apple makes the best notebooks in the industry. Today, we are introducing a third kind of notebook. It's called the MacBook Air
Edited by jms_uk
Link to comment
jezik pregriz'oko ce da doceka septembar
izvinjavam se :Dcitam nesto o novim Canon aparatima, i neke ce najaviti sledece nedelje [24.], a neke tek u septembru. pa mora da sam to pomesao :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...