Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

On 17.12.2017. at 2:55, banecare1 said:

treba da se menja baterija sa celim kucistem i touchpadom, ali posto nisu mogli odraditi istog dana dacu na opravku kada se vratim sa puta. kazu ovi iz genius bara da mogu koristiti masinu dok se ne vratim, samo da je polazko zatvaram, jer usled deformacije ako tresnem mogu polomiti monitor. 

 

Je l' odradjeno ovo?

Gdje (da zovem), ako je je usluga bila zadovoljavajuća? 

 

Sad vidim da je post star dvije godine. Uopšte, koga da zovem da pitam za zamjenu baterije? Ko je 101% pouzdan da u toj akciji ne može da omane?

Link to comment
ja znam od pre hrista za macolu, a vidim imaju i neki u 63 bloku tamo gde je dhl
Moje neke kolege pre par godina sam poslao kod njega, završili posao, ali su im nešto pričali da se povlače iz posla, nemam pohma. Znam da je gazda ortak sa Kustom...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Tpojka said:

 

Je l' odradjeno ovo?

Gdje (da zovem), ako je je usluga bila zadovoljavajuća? 

 

Sad vidim da je post star dvije godine. Uopšte, koga da zovem da pitam za zamjenu baterije? Ko je 101% pouzdan da u toj akciji ne može da omane?

 

sve odradjeno odlicno.

ja sam dao u apple store beijing, tako da ti to ne pomaze bas 

Link to comment
  • 3 months later...

Ispostavilo se da je ovde najjeftinije. :laugh:

Uglavnom, laptop prodis'o, očišćen, radi na 43º-45ºC pri surfu, <50ºC sa jačom aplikacijom (PHPStorm). Aplikacije se instantno dižu. 

Palo mi napamet da testiram 4k video na drugom monitoru i drži ispod 70ºC. Inače je u zadnje vrijeme pri jačem opterećenju bio na ~6xº+C.

 

/me zadovoljan

Link to comment
  • 3 months later...
12 hours ago, jms_uk said:

Posle 19 godina, nema vise OS X - danas najavljena 11-ica, Big Sur.

 

Moj late-2013 MBP se jedva provukao

 

 

 

Zar nije OS X ranije preimenovan u MacOS? Još 2016?

Link to comment

Da li se seca neko kako je to ferceralo kad su prelazili sa PowerPCja na Intel?

 

Kapiram da ce sledecih nekoliko OS verzija raditi na paralelnim arhitekturama (sto je sustinski zajebano i komplikovano), i da ce onda od jedne verzije samo da krajcnu Intel i da nas nateraju sve da kupimo nove kompove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...