Jump to content
IGNORED

Strukovni Humor


betty

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JozoMujica

    173

  • Tpojka

    89

  • Indy

    77

  • Svarog

    50

heh, danas za vecerom (black tie -_-) mi prijatelj (geek -_-) prvo spomene kako obozava xkcd, onda kaze da zna onaj i'm not walking funny sa prve strane, a onda mi isprica anegdotu vezanu za ovaj strip...dream_girl.pngdaklem ovaj strip je objavljen zapravo pre 23. septembra 2007.a onda su se geekovi skupili... u dato vreme i na datom mestu, u znak (emotivne) podrske i postovanja.nagradno pitanje - gde se to skupljaju geekovi? (ogromno iznenadjenje je u pitanju...)

Edited by kurdi
Link to comment
sta to ima u north cambridge-u? [pa jos na decijem igralistu?] :huh:
:lol:, koliko ja znam nista. pitanje je bilo u kom delu sveta, gradu... ne sto bas na severu mu. (a nema zapravo ni nagrade.)
Link to comment
:lol: boston je blizu, mozda MIT ?
i jos jedna relativno poznata skola...zapravo obe su bas u cambridgu, a ne u bostonu. (ta dva grada nisu nicim razdvojena, vise ko bgd opstine.)nerd capital of the world.
Link to comment
i jos jedna relativno poznata skola...zapravo obe su bas u cambridgu, a ne u bostonu. (ta dva grada nisu nicim razdvojena, vise ko bgd opstine.)nerd capital of the world.
eto odgovora :) ako se predomislis, nagrada ide tebi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo jedan vic koji matematicari smatraju smesnim:Ide funkcija ulicom i naleti na integral. Kaze joj intagral: "Sad si gotova, ima da te integralim!".Kaze funkcija: "nemoj molim te!!!". I on je integrali.I tako se to ponavlja par puta, kad...Naleti nova funkcija i kaze joj integral - "Sad cu da te integralim!", a ona mu kaze: "Mozes da ga duvas, ja sam e^x!".

Link to comment
Evo jedan vic koji matematicari smatraju smesnim:Ide funkcija ulicom i naleti na integral. Kaze joj intagral: "Sad si gotova, ima da te integralim!".Kaze funkcija: "nemoj molim te!!!". I on je integrali.I tako se to ponavlja par puta, kad...Naleti nova funkcija i kaze joj integral - "Sad cu da te integralim!", a ona mu kaze: "Mozes da ga duvas, ja sam e^x!".
T to the A to the S T E YTASTEY girl you..
Link to comment
stari, buba ga voli:žena poslala muža-informatičara u dućan:- kupi paketić margarina, a ako budu imali jaja, kupi deset.informatičar se ubrzo vraća sa 10 pakli margarina i kaže:- imali su jaja.
if then :lol:
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...