Jump to content
maxivida

Fotografija

Recommended Posts

roksi
12 hours ago, nisam ja said:

Kye5HAW.jpg

5nUxQT7.jpg

ceN5GZH.jpg

dIarZSB.jpg

NxDpzcB.jpg

n4ozv47.jpg

super oko imas, nisam ja. a i emotivnost.

bigvlada

Prvi svinjokolj koga se sećam je bio kada sam imao 4 godine, jako je ličilo na ovo što si postavio. Sa osam su mi dozvolili da okrećem mašinu koja puni creva mesom za kobasice i da okrećem čvarke dok se kuvaju. Prase su posle tretmana let lampom stavili na neku ogromnu debelu drvenu dasku veličine vrata pa su ga tu prali vrelom vodom i četkom. Ništa se nije bacalo samo je trebalo da se odluči koliko mesa ide u kobasice, koliko slanine, čvaraka, hurki itd... Nisam ja, da li si jeo svežu prženu krv sa belim i crnim lukom? Pečene džigerice? Retko šta može da se poredi sa tim kada je spremljeno sveže. 

nisam ja

krv nisam, džigu svakako jesam. Stvarno je dobra tako sveža, ispržena i sa belim lukom. Doduše sve je dobro. I kobasice i meso. Šunke, slanina i ostalo usoljeno, kobaje otišle na sušenje. Tu su još tzv bele kobasice. Meso od glave skuvano i samleveno i u creva.

Frank Pembleton

Nisam ja, tisi imao neki serijal c/b fotki sa svinjokolja?

...shiit has hit the fan....

nisam ja

jes prošle godine. Al onda sam stigo na sam kraj. Samo čvarci i bele kobaje. Sad sam stigo u 7:30 i opet propustio sam pokolj.

I*m with the pilots

Meni su bele kobaje omiljene, obično tih dana posle klanja jedemo samo njih i čvarke, dok je sve sveže.

Super fotke!

nisam ja

jebga, sad si mi trigerovala impulsivnu posetu frižideru. Čvarci i dalje kidaju. Sir odličan. Baba je prodala i poslednju kravu, al kupi mleko pa usiri :ziga:

koji je naziv smajlija sa peharom?

plus sa neke šeste strane stigo kulen :ziga:.

maheem

je l ti to ždereš sa Wasa hlebom? :lolol:

dobre su ti fotke svinjokolja u Malom ritu. favoriti su mi ona gde gledaju gore i ovaj čika sa cvikama, prva na ovoj strani,

lo zingaro

@nisam ja

Fantasticno!

Bio sam fan i proslogodisnjeg svinjokolja ali ova u boji je svaka za izlozbu....svaka cast.

nisam ja

fala. Ispada da fotkam samo svinjokolje. Ja to odbrambeni mehanizam imam. Okačim kameru oko vrata pa me onda ne teraju da radim, 'da se ne masti'. Bilo super zimskog svetla juče u šetnji kroz selo, al tad naravno nisam poneo aparat.

@maheem, naravno. Bude sve hrskavo :D

gospa buba

ona dvojica shto se pogledom obracaju nebesima (chetvrta otpochetka), ulje na platnu starih majstora, pravac muzej -_-

kao vermer, ona zenska shto sipa mleko. ali moze i paul jovanovich

sent from bubamoto

nisam ja

i treći gleda, samo se ne vidi :D

fala bubi <3

gospa buba

savrsheno.

sent from bubamoto

lo zingaro
4 hours ago, nisam ja said:

fala. Ispada da fotkam samo svinjokolje. Ja to odbrambeni mehanizam imam. Okačim kameru oko vrata pa me onda ne teraju da radim, 'da se ne masti'. Bilo super zimskog svetla juče u šetnji kroz selo, al tad naravno nisam poneo aparat.

@maheem, naravno. Bude sve hrskavo :D

😂😂

Stavi na vizitku, 

- profesionalni fotograf, specijalizovan za svdbe i svinjokolje -