Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@ZmitjkoeSto vise gledam tvojih fotografija, sve sam zbunjeniji - neke od njih mi se bas, bas svidjaju (recimo 37 i 38 u poslednjoj seriji) dok me druge ostavljaju potpuno ravnodusnim (recimo 36 i 40).

Link to comment

@ Aion & micke :D Pa postoje samo tri opcije: da vam se ne svidja ni 1, da vam se svidjaju sve i da vam se neka svidja a neka ne. Vi ste se opredlili za najcescu i najuobicajeniju opciju, pa sad ako je tu nesto interesantno i zbunjujuce... Meni se svidjaju sve (neka manje, neka vise) jer pored prica koje "pricaju" fotke postoje i price "iza kamere", koje samo ja znam.

Link to comment

mene kao obicno sramota da bilo sta stavljam ovde, vi ste svi mnogo veliki majstori, mada :Hail: maxividi (to zato sto je kuckarica i sto njen ker ima dugacak nos kao moj :) ipak, detalj iz starog Delhija, devojcice koje se vracaju iz skole i ova malena koja je sve vreme spavala dok je riksha truckalaDSC02146.jpg

Link to comment

@ZmitjkoePohvale sa moje strane. Kao celina & photo story slobodno mogu da kazem iznad proseka. Pojedine fotke su izuzetne. Framing ikao klasican, nikada nije dosadan. 36 i 39 malo odskacu zbog 'deskriptivnosti'edit: slovca

Edited by hefestus
Link to comment
@ Aion & micke :D Pa postoje samo tri opcije: da vam se ne svidja ni 1, da vam se svidjaju sve i da vam se neka svidja a neka ne. Vi ste se opredlili za najcescu i najuobicajeniju opciju, pa sad ako je tu nesto interesantno i zbunjujuce... Meni se svidjaju sve (neka manje, neka vise) jer pored prica koje "pricaju" fotke postoje i price "iza kamere", koje samo ja znam.
Pa forum i sluzi da kazemo sta nam se svidja, a sta ne. S obzirom na ono "koliko ljudi, toliko i ukusa" meni nije neobicno da se moj i tvoj ukus ne poklapaju, ali mi jeste neobicno da se moj i micke-ov poklapaju.
Link to comment
Pa forum i sluzi da kazemo sta nam se svidja, a sta ne. S obzirom na ono "koliko ljudi, toliko i ukusa" meni nije neobicno da se moj i tvoj ukus ne poklapaju, ali mi jeste neobicno da se moj i micke-ov poklapaju.
što ??? :huh:
Link to comment
Pa forum i sluzi da kazemo sta nam se svidja, a sta ne. S obzirom na ono "koliko ljudi, toliko i ukusa" meni nije neobicno da se moj i tvoj ukus ne poklapaju... Mislim da imam donekle uvrnut ukus.
Uh, sad mi lakše. :lol:
Link to comment
Mini serija boja i oblika:
Nemam drugi komentar sem prelepo ! (taman i da je neka "prevara" ).Ajde sad malo teksa, šta, gde, kako...?edit: da li može negde da se kupi i u kom formatu ? :) Edited by micke
Link to comment

@minja: ovo je fantasticno. Neka izlozba ili ... odlicni kropovi, fantasticne boje - koliko obrade u PS?@modesty: interesantan pogled kroz ornament :), jos vise bi mi se dopalo da nema ovoliko simetrije.

^ Mislim da imam donekle uvrnut ukus. O njemu se ne moze suditi po mojim fotografijama koje kacim, jer mi se mnoge ne svidjaju.
Koliko sam te do sada gledao, a i citao tvoje komentare na druge fotografije - primetio sam da volis apstraktno u fotografiji, ili barem na ivici apstraktnog. Od tvojih fotografija, vecina bi bila fenomenalna na velikim formatima. Edited by CowBoy
Link to comment
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...