Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Zmitjkoe, No. 4, a posebno 5 su jako dobre. Je li koristis neki 16:9 aparat, ili je u pitanju krop?
Koristim naravno krop, mocno sredstvo kompozicije u fotografiji. Sve slike iz ove serije snimljene su 2001. godine Kodakovom kamerom od 2MP (u to vreme pristojna rezolucija). Kasnije cu objaviti slike iz 2004. napravljene sa Minoltom DImage 7i (poluprof. od 5 MP, u to vreme top kamera.) Tek sada imam kameru koja moze da slika u formatu 16:9 (Canon G9 - 12MP) ali ne verujem da cu tu mogucnost koristiti - krop je car (lakse je na kompjuteru odrediti dobar rez nego na licu mesta). Inace jako volim "cinemascope" format.
Link to comment

"Ne treba naslov, znate gde je"It is the big emptiness, the big white, the never setting sun .... dobar fokus!Sala! Ne vidi se slika, okaci ponovo!Za Rosa:364727874_15e287aab7_b.jpgfrom the hart of mijn platte land mijn Nederland :)

Link to comment

Ovu holandiju bilo da slikaš na platnu ili fotografišeš čak i u jesen/zimu izgleda fantastično.A i ove američke su jako lepo kropovane :)Evo jedna bw kad već nema Deboratanga1bwrx2.jpgPles dinastije Tang

Link to comment
Ples dinastije Tang
Mnogo lepa fotka, savrseno osvetljena (i ekspozicionirana), samo... mislim da ovakve fotografije zahtevaju color mode. Zakinuti smo za boju lepih kostima i sminke. Crno-bela fotka moze da ima mnogo veci impact od obojene ali, mislim, ne i u ovom slucaju.
Link to comment
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...