Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Dopada se i meni, ali bi mi se još više dopadalo kad bih znao šta je to ?
Detalj figurice-maskote prestojecih zimskih olimpijskih igara u Kanadi. Zapravo (neuspesan) eksperiment sa "negativnim prostorom".Zmitjkoe, No. 4, a posebno 5 su jako dobre. Je li koristis neki 16:9 aparat, ili je u pitanju krop?Evo jos malo apstrakcije:mozaik.jpg
Link to comment
La
Ova La mi se jako dopada, i pelikane (valjda?) si suter uhvatio/la, fotografije su očigledno sirove iz aparata tako da bi moglo malo još da se izfotošopiraju.šalji još :) P.S. Gde su zbrisale Do, Re, Mi i Fa ?@ Aion, a šta ti je sad pa ovo, nečije kupatilo ? :rolleyes:
Link to comment

@MickeDa, sirove su (sem raw -> jpeg). Svaki put kad se zaakam postprodukcijom sludi me beskrajnost mogucnosti, pa se radije ne akam. ;)@MinjaNije, ovo je (valjda) neka divlja plaza u blizini Pissourija (Kipar). A za horizont, sad primetih... :lol: Tek se od nedavno zanimam fotografijom, nemoj previse da ocekujes.

Link to comment
Da li možeš da staviš bar neki tex uz fotografiju, čisto kad se quotuje da se zna na šta se odnosi.Ova ti je fotografija živ primer kako jedan naizgled beznačajan detalj (kofa) daje smisao celoj slici. :thumbsup: Edited by micke
Link to comment
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...