Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

If i may, kompozicija na par njih može bolje (prva i poslednje dve, model zanemaren zbog prozora i neke fleke dole levo u ćošku predposlednja, na poslednjoj bolje da vidimo manje lutke umesto druge noge i levog kuka tj trebao si uhvatiti i nju celu i celu lutku), al glavna primedba na farmerke i rolku, ako se već išlo u studio, moglo se nešto bolje smisliti. Crna kombina majica na bretele i štikla - mnogo bolje, barem za moj ukus. 

Edited by Mil@n
Link to comment

stidljiva je ova modelkinja. dosta krije šake. treba voditi računa o tome kod ovakve staged fotografije. recimo da prstići ne vise ko viršlice na drugoj. 

mislim to koga zanima. ja nikad ne bih imao živaca za takav rad. 

 

ova s prozorom ne pripada seriji, a i načelno se treba odlučiti da li radiš bw seriju ili kolor. 

 

:D

moram da turam ovaj smajli da ljudi ne bi preozbiljno ovo shvatali. 

Link to comment
21 hours ago, Frank Pembleton said:

@chale
Malo si kuburio sa prostorom?


...shiit has hit the fan....

malo vise... falio mi metar unazad... zasad su smao probe. nisam dosad imao prilike da radim studio

Link to comment
21 hours ago, nisam ja said:

stidljiva je ova modelkinja. dosta krije šake. treba voditi računa o tome kod ovakve staged fotografije. recimo da prstići ne vise ko viršlice na drugoj. 

mislim to koga zanima. ja nikad ne bih imao živaca za takav rad. 

 

ova s prozorom ne pripada seriji, a i načelno se treba odlučiti da li radiš bw seriju ili kolor. 

 

:D

moram da turam ovaj smajli da ljudi ne bi preozbiljno ovo shvatali. 

hvala na savetu. kao sto rkeoh gore... isporbavam studio i osveljenje i rad sa modelima. svaki savet dobrodosao

Link to comment
21 hours ago, Mil@n said:

If i may, kompozicija na par njih može bolje (prva i poslednje dve, model zanemaren zbog prozora i neke fleke dole levo u ćošku predposlednja, na poslednjoj bolje da vidimo manje lutke umesto druge noge i levog kuka tj trebao si uhvatiti i nju celu i celu lutku), al glavna primedba na farmerke i rolku, ako se već išlo u studio, moglo se nešto bolje smisliti. Crna kombina majica na bretele i štikla - mnogo bolje, barem za moj ukus. 

blagodarim na sugestijama

Link to comment
malo vise... falio mi metar unazad... zasad su smao probe. nisam dosad imao prilike da radim studio

Pa to, vidim da nema prostora da senka "padne" van kadra...
Mislim, ako se želi...
Link to comment
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...