Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  

42 minutes ago, levi said:

zovu iz Oriona nude neku akciju 750 din za paket sa Arenama uz ugovor na 2 god

https://oriontv.rs/oriontv-postpaid-akcija.html

 

mada prvo treba proveriti za svaki slučaj dokle oni imaju prava na arene

 

To su ti izdiktirali URL pošto ne vidim kako uopšte doći do te stranice s početne stranice oriontv.rs ili oriontelekom.rs niti da igde reklamiraju tu promociju?

 

Za 900 dinara umesto tih 750 se dodatno dobijaju i HBO i Cinemax sa vraćanjem unazad.

 

Inače, zanimljivo je da pune cene na redovnom sajtu nisu ove koje su precrtane na tvom linku, nego veće za 100 dinara.

 

https://oriontv.rs/otv-paketi.html

Edited by vememah
Link to comment

SBB opet glumi moralnu policiju i isključuje muzičke kanale u danima žalosti, uključujući i Mezzo, koji samo klasičnu muziku emituje.

Nije mi jasno.
Oni ne uređuju te programe već ih samo distribuiraju. Plaćam im za to.

Link to comment
19 minutes ago, garcia said:

SBB opet glumi moralnu policiju i isključuje muzičke kanale u danima žalosti, uključujući i Mezzo, koji samo klasičnu muziku emituje.

Nije mi jasno.
Oni ne uređuju te programe već ih samo distribuiraju. Plaćam im za to.

Ko dobija eventualnu kaznu ako se neki drzavni faktor umesa, SBB ili Mezzo ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Mislim da samo u Srbiji postoji ta praksa da operateri zatamnjuju strane kanale za dan žalosti. 

Edited by fusion_
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Lezilebovich said:

Ko dobija eventualnu kaznu ako se neki drzavni faktor umesa, SBB ili Mezzo ?

Ni jedni ni drugi, nego distributer tv kanala Mezzo za područije Srbije.

 

Evo kao su zatamnile kanale sve tri kablovske koje imam

rts.thumb.jpg.01d6f094a45831b693c0075c8c4adf79.jpg

RTS Planeta

sbb.jpg.3b4994a134f48cd17343aa34c0f2c633.jpg

SBB

mts.jpg.f7fc7192fac66448bd2fffb1500474a1.jpg

MTS

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kevi u NS istekla ugovorna obaveza sa Telekomom (ima paket koji ukljucuje internet, fiksni + mobilni). Obavestili je da se taj paket ukida, odnosno menja cena i htela bi da ih otkaci. Sve vreme ima SBB TV, jos uvek na d3 uredjajima i htela bi sad da predje na eon i uzme paket koji bi obuhvatao i internet i fiksni, ali bi i da dobije neki popust tipa nekoliko meseci free iako formalno nije novi korisnik. Jel ima smisla da ide u poslovnicu i trazi ili se to samo nudi direktno preko telefona od strane agenata prodaje? Kako doci do njih?

Link to comment

Ako nije pod ugovorom sa SBB tipa 24 meseca nego plaća mesec po mesec mislim da može neki mesec da dobije free. Probaj prvo preko facebooka ili twitera da kontaktiraš njihovu podršku pa napiši kakva je situacija, verovatno će te posle neko kontaktirati telefonom. Ako ne daju ništa zapreti da ćeš da vratiš i ovo što imaš i da ideš kod mts-a, onda se šanse povećavaju.

 

Imaš na benchu temu o sbb-u, tamo je bilo i kontakata akvizitera mada mislim da su oni samo za nove korisnike ali vidi kao i iskustva ljudi šta su dobijali u sličnim situacijama kao orijentir šta možeš da tražiš.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Kevi u NS istekla ugovorna obaveza sa Telekomom (ima paket koji ukljucuje internet, fiksni + mobilni). Obavestili je da se taj paket ukida, odnosno menja cena i htela bi da ih otkaci. Sve vreme ima SBB TV, jos uvek na d3 uredjajima i htela bi sad da predje na eon i uzme paket koji bi obuhvatao i internet i fiksni, ali bi i da dobije neki popust tipa nekoliko meseci free iako formalno nije novi korisnik. Jel ima smisla da ide u poslovnicu i trazi ili se to samo nudi direktno preko telefona od strane agenata prodaje? Kako doci do njih?

Neka zove telefonom i neka ode u poslovnicu. Moj drugar je tako zvao telefonom i rekli su mu to ne može, onda otišao u poslovnicu i oni rekli naravno da može :Di dobio 12 meseci po dinar.

Kevi je bilo obrnuto, rekli ne može u poslovnici dok je preko telefona dobila 6 mesece za dinar.

 

Ukoliko joj je istekao ugovor onda će verovatno dobiti tih 6 meseci za dinar plus pink ili cinemastar paket. Tako su barem svi koje ja znam dobili (u Novom Sadu). To je bilo negde krajem prošle godine, možda se nešto i promenilo od tad.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...