Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Istekao Mts pre 2 dana, nude samo 10 meseci pola cene, ostatak full. Ne znam ima li kakva fora da se izvuče nešto više od jajara :unsure: 

 

Opcija B mi Yettel, malo me mrzi zajebancija sa instalaterima ali u totalu ušteda dodatnih 30ak hiljada na dvogodišnjem nivou kako sam ugrubo izračunao. Deal breaker bi mogla da bude mobilna aplikacija, IrisGO me je dosta dobro služio do sad, ima li Yettel tako nešto uopšte i vredi li čemu ako ima? 

Link to comment
Istekao Mts pre 2 dana, nude samo 10 meseci pola cene, ostatak full. Ne znam ima li kakva fora da se izvuče nešto više od jajara :unsure: 
 
Opcija B mi Yettel, malo me mrzi zajebancija sa instalaterima ali u totalu ušteda dodatnih 30ak hiljada na dvogodišnjem nivou kako sam ugrubo izračunao. Deal breaker bi mogla da bude mobilna aplikacija, IrisGO me je dosta dobro služio do sad, ima li Yettel tako nešto uopšte i vredi li čemu ako ima? 

Pa ako imaš MTS optiku nemaš ništa "sa instalaterima" tj. tražiš od MTS IDP kod i kad dobiješ oni dođu da stave svoje uređaje umesto mts i to je to....
Ako nemaš MTS optiku nemam pojma...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:


Mislim da su "provalili" šemu.
Bar je pre godinu dana bilo tako, tada su tražili pauzu na istoj adresi.
Ja sam probao sa MTS to kad su mi ponudili "ništa" ali su mi rekli da mora mesec dana pauze na adresi...
Možda je SBB odustao...


....shiit has hit the fan.

pa, kad dođe vreme i ja ih pitam da li isti popust daju starim, vernim pretplatnicima kao novim i ako mi nude manje žena će da otkaže a ja ću da prijavim. biće im zajebano da kažu da su "provalili šemu" a ja im kažem da idem kod konkurencije. bez pardona. još ako MTS bude nudio ovo od pre neki dan od 18 meseci po dinar, stvarno su budale.

Edited by djordje geprat
Link to comment
9 minutes ago, djordje geprat said:

pa, kad dođe vreme i ja ih pitam da li isti popust daju starim, vernim pretplatnicima kao novim i ako mi nude manje žena će da otkaže a ja ću da prijavim. biće im zajebano da kažu da su "provalili šemu" a ja im kažem da idem kod konkurencije. bez pardona. još ako MTS bude nudio ovo od pre neki dan od 18 meseci po dinar, stvarno su budale.

 

Nece dati isti popust starom korisniku kao novom. To niko ni ne radi. Verovatno ce biti dovoljno da otkazete, ide onih mesec dana otkaznog roka, i onda potom sklopite novi ugovor pod drugim imenom..

Link to comment
pa, kad dođe vreme i ja ih pitam da li isti popust daju starim, vernim pretplatnicima kao novim i ako mi nude manje žena će da otkaže a ja ću da prijavim. biće im zajebano da kažu da su "provalili šemu" a ja im kažem da idem kod konkurencije. bez pardona. još ako MTS bude nudio ovo od pre neki dan od 18 meseci po dinar, stvarno su budale.

Dakle moja žena je otišla i rekla "ugovorna obaveza koja je na ime mog muža ističe za tri dana, jel mogu ja da potpišem novu ugovornu obavezu i kao novi korisnik imam sve pogodnosti za nove korisnike?"

Službenik na "šalteru" ke odgovorio:
"Možete, ali mora pauza na toj adresi mesec dana da bude."

Dozvoljavam da oni imaju slobodu da progledaju kroz prste u pojedinačnim slučajevima. Treba probati svakako.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:



Dozvoljavam da oni imaju slobodu da progledaju kroz prste u pojedinačnim slučajevima. Treba probati svakako.



....shiit has hit the fan.

Bolje da ne znaš o slobodama da rade šta hoće... Reprezentacija programera iz Južne Koreje, pojačana ekipama iz Indije, Kine i Nemačke, ne bi mogla da pohvata šta sve može...

Link to comment
Pa mts optika jeste, njima se samo vraća oprema, ali kapiram moraju doći ovi iz Yettela da stave njihov risiver, tako da ima zezanja i jurenja sa njima... 
 
 

Jbga "jurenje" se meni sastojalo u tome što sam kada sam od MTS dobio IDP broj javio se službeniku Yettel-a on mi je ponudio četiri datuma i u svakom danu tri termina.
Odabrao, došli bili pola sata i to je to...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ducca said:

Pa mts optika jeste, njima se samo vraća oprema, ali kapiram moraju doći ovi iz Yettela da stave njihov risiver, tako da ima zezanja i jurenja sa njima... 

 

 

 

Kad zatražiš IDP broj 99% će te zvati sutradan i ponuditi 50% popusta na celokupno trajanje ugovorne obaveze. Bar je tako za box4, nisam siguran da li isto rade za manje boxove.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...