Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Kako ovi iz SBBa tretiraju selidbu? Da li daju da se kablovska "prenese" ili ne? Konkretno - imam uslove da uvedem SBB i u stan i u kuću koji su u dva različita grada. U stanu ću biti do juna, a u kući od juna do...pa, sigurno do oktobra. Dakle, da li mogu da uvedem kablovsku u stan (u okviru ove akcije besplatnog uvođenja uz potpisivanje ugovora na 3+12 meseci), a posle da se to isto uradi i u kući? Mislim, verovatno ne može, al' ipak da pitam (jer mi se u onom korisničkom servisu živo biće ne javlja)...

Link to comment
  • 9 months later...

Pojavila se nova stanica TVBGD za sada samo sa muzickim programom koji, kakav je god, je napredak u odnosu na tv Duga, ali izgleda da je to samo pocetak. citat: Najavljene su emisije časopisa Pečat, Glasa Rusije, Marine Rajević-Savić i Miroslava Lazanskog. Još tvrde da će ići na svim kablovskim operaterima.

Edited by MrX
Link to comment
Pojavila se nova stanica TVBGD za sada samo sa muzickim programom koji, kakav je god, je napredak u odnosu na tv Duga, ali izgleda da je to samo pocetak. citat: Najavljene su emisije časopisa Pečat, Glasa Rusije, Marine Rajević-Savić i Miroslava Lazanskog. Još tvrde da će ići na svim kablovskim operaterima.
Koji Kablovski operator?
Link to comment
Pojavila se nova stanica TVBGD za sada samo sa muzickim programom koji, kakav je god, je napredak u odnosu na tv Duga, ali izgleda da je to samo pocetak. citat: Najavljene su emisije časopisa Pečat, Glasa Rusije, Marine Rajević-Savić i Miroslava Lazanskog. Još tvrde da će ići na svim kablovskim operaterima.
SNS + vitov "studio"
Link to comment
citat: Najavljene su emisije časopisa Pečat, Glasa Rusije, Marine Rajević-Savić i Miroslava Lazanskog. Još tvrde da će ići na svim kablovskim operaterima.
Pouzdan znak da se bliže izbori. U samo mesec dana dobili smo dva nove SNS kanala: kopernikus3 aka Svet Plus info, a sada i ovo.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Korisnicima Kopernikusa od NG stigla je cestitka uvecena za 150 dinara,pravdaju se inflacijomi povecanim brojem kanala(ubacili SK prime i jos 1 za 3 godine)?!Naravno Arene nemaju u ponudi,korisnicki servis nedostupan a bas cesto se desava da su pojedini kanali skremblovani.Sve najgore o Kopernikusu,odjavicu se cim dobijem IPTV.

Link to comment

Preselio sam se u drugi stan koji je bio prazan tri meseca, ukljucim kabl u TV radi reda (misleci da nema nikakvog signala) kad ono IKOM kablovska, nisu je iskljucili.Krs kablovska, kao i vektor, ali barem imam sta da gledam pre nego sto mi prikace iptv:)

Link to comment

IKOMu se desava da ne iskljuce korisnika koji se odselio, raskinuo ugovor i sl. Znam dva takva primera. btw. Sve domace analogne kablovske ponude se uglavnom svode na istu ili slicnu ponudu.ps. @CowBoy, ostavi kabl blizu TV-a jer ces preko IKOM-a imati Sportklub i Sportklub+ kojih nema na IPTV-u pa ako ti zatreba nekad za neki prenos da se nadje.

Edited by Bane5
Link to comment
ps. @CowBoy, ostavi kabl blizu TV-a jer ces preko IKOM-a imati Sportklub i Sportklub+ kojih nema na IPTV-u pa ako ti zatreba nekad za neki prenos da se nadje.
:lol: hvala na savetu, mada nisam siguran dal' me zajebavas or sompting. Ovde po forumu me ritaju u gujscu kao coveka operisanog od sporta i prenosa utakmica/dogadjaja.btw IPTV bih uzeo samo zbog HD opcije:( ne znam koliko je PAL slika kvalitetnija nego kod ostalih operatera?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...