Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

11 hours ago, vememah said:

@renne

 

Da se iz United Groupa ne ponašaju kao zadnje seljačine?

 

Ima ona stara narodna o setvi i žetvi

HT je maximalno doprineo ovome

Daleko od toga da branim UG

Link to comment

Hotelski wifi u Turskoj, nakacim se na EON preko tableta, mogu da gledam recimo N1, a za RTS mi kaze da ne mogu sa provajdera koji koristim. Nije zbog OI, isto mi pise I za Pink, Fox I jos par kanala koje sam proveravao.

Wifi Internet sam serovao sa mobilnog da ne bih placao za 3 uredjaja bez potrebe.

Drugi problem, Arena cloud na mobilnom mi se uloguje I odmah uzloguje, user I pass su dobri. Verovatno jer nisam u Srbiji?

[mention=1038]renne[/mention] ima li pomoci?



Link to comment
5 hours ago, renne said:

HT je maximalno doprineo ovome

 

Kako i kada? Pre nego što su ovi hteli da izrade sve druge operatere planom da prebace sve najatraktivnije prenose na Novu sport, koju niko sem njih nema?

Edited by vememah
Link to comment

Cenim da je HT odugovlačio pregovore dok ne vidi šta će biti sa PL, tako da su na kraju produžili ugovor samo na godinu dana dok je PL kod UG.

Ovi im sad to vraćaju kroz F1.

 

Realno, ovakvom politikom UG će izgubiti još korisnika u Hr, a i ovde "kreativni" raspored prenosa (prošli vikend sa drugom bundes ligom) može samo da doprinese bržem odlasku korisnika.

Umesto da sav sport spuste u osnovni paket, oni sve tanju ponudu guraju i u hit paket...

Link to comment
17 minutes ago, Milosh76 said:

Hotelski wifi u Turskoj, nakacim se na EON preko tableta, mogu da gledam recimo N1, a za RTS mi kaze da ne mogu sa provajdera koji koristim. Nije zbog OI, isto mi pise I za Pink, Fox I jos par kanala koje sam proveravao.

 

RTS ima neki dil sa Telekomom za ekskluzivnu distribuciju u inostranstvu.

Link to comment
 
RTS ima neki dil sa Telekomom za ekskluzivnu distribuciju u inostranstvu.
Verovatno zbog RTS planete, besplatna u Srbiji a preko se plaća

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
RTS na EON-u ne radi nigde van Srbije.

Određeni kanali na EON-u su ograničeni samo na ex-yu države i van njih ne rade (bez VPN)
To za RTS nisam znao. Ima li neka fora da gledam RTS u inostranstvu? Pitam zbog utakmice u utorak
Link to comment
To za RTS nisam znao. Ima li neka fora da gledam RTS u inostranstvu? Pitam zbog utakmice u utorak
Samo preko VPN, i nikako drugačije
 
Kako i kada? Pre nego što su ovi hteli da izrade sve druge operatere planom da prebace sve najatraktivnije prenose na Novu sport, koju niko sem njih nema?
Zavlačili su ih maksimalno sa produženjem ugovora, smanjivali cenu ugovora, na kraju, posle mesec dana od isteka starog potpisali samo na 13.meseci, umesto tri godine, tj do početka nove EPL sezone. Nisu hteli da uzmu SK HD i Nova Sport, kao preskupo im...
Krivi su maksimalno i jedni i drugi i ovi im se sada svete
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...