Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

U ponoć prestaje da postoji Supernova, nastavlja dalje kao MTS.
ojebemti opet ce da me zovu nove splavarke sa fondom 300-500 rechi, da me prvo ubedjuju da nemam ono shto imam, pa da ono shro hocu ne moze, a onda i da prete tuzbom i iskljuchenjem. a taman sam savladala supernovu :cry:

sent from bubamoto

Link to comment

Za sad je sve po starom za korisnike.

 

Sajt prebacili na mts.rs domen. Ugasili u nekim gradovima poslovnice. Lučić rekao u nekom gostovanju da će od 15. juna i mobilna telefonija da se dodaje u postojeće Supernova pakete.

 

Videćemo šta će dalje biti...

Link to comment

Biće MTS, samo kablovska, kao što sad imaju ADSL, VDSL2, optiku...

 

A paketi će biti isti kao i dosadašnji (BOX), smo i sa kablovskom opcijom. Ja bih se više zabrinuo za infrastrukturu, većina provajdera koje je MTS kupio je imala baš lošu, tu će pre (ili kasnije) trebati velika ulaganja.

Link to comment
2 hours ago, Velocipede said:

Za sad je sve po starom za korisnike.

 

Sajt prebacili na mts.rs domen. Ugasili u nekim gradovima poslovnice. Lučić rekao u nekom gostovanju da će od 15. juna i mobilna telefonija da se dodaje u postojeće Supernova pakete.

 

Videćemo šta će dalje biti...

a shta moze da bude, neko novo mrcvarenje.

 

da mi je neko rekao da cu da ridam i narichem za glupim radijus vektorom, pa da ne poverujem :isuse:

Link to comment

Potvrđujem ifo koji je dao @Grunf da SBB daje standardno 15% popusta kod produženja isteklog ugovora. Meni je to ušteda 750din mesečnoX12 meseci = 9000dinX10 godina=90.000din=jedno lepo letovanje. Hvala Šolaku (i Đilasu).

Link to comment
41 minutes ago, Luther said:

Potvrđujem ifo koji je dao @Grunf da SBB daje standardno 15% popusta kod produženja isteklog ugovora. Meni je to ušteda 750din mesečnoX12 meseci = 9000dinX10 godina=90.000din=jedno lepo letovanje. Hvala Šolaku (i Đilasu).

Kakvih 10 godina?

Link to comment

Kako si dobio popust? Preko telefona, odlazak u poslovnicu ili neki drugi nacin?
Meni istekao ugovor u martu zvali pred kraj 2 x da potpisem nikakav popust nisu nudili.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
36 minutes ago, sekretar said:

Kako si dobio popust? Preko telefona, odlazak u poslovnicu ili neki drugi nacin?
Meni istekao ugovor u martu zvali pred kraj 2 x da potpisem nikakav popust nisu nudili.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Otišao u poslovnicu. Bio sam spreman da se pogađam i pretim neproduženjem ali mi je odmah rečeno da ako produžim dobijam 15% popusta u naredne dve godine što i piše u aneksu ugovora. Meni je prethodni ugovor istekao u decembru i nisam ni znao za taj popust dok nisam pročitao na forumu. Inače sam u SBB od kad su počeli da rade, uvek najskuplji paket, i ludeo sam od toga što mi nikad nikakav popust nisu dali. Možda ih je agresivni nastup Telekoma malo trgao iz dremeža.

Link to comment
16 minutes ago, Luther said:

Otišao u poslovnicu. Bio sam spreman da se pogađam i pretim neproduženjem ali mi je odmah rečeno da ako produžim dobijam 15% popusta u naredne dve godine što i piše u aneksu ugovora.

 

A zasto nisi pregovarao ili makar pretio odlaskom u MTS? Pa da te zovu telefonom i ponude nesto bolje?

 

Posto nisi dobio nista sto i novi korisnici 6 meseci za 1 dinar i ostalo 5000 za premium paket

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

 

A zasto nisi pregovarao ili makar pretio odlaskom u MTS? Pa da te zovu telefonom i ponude nesto bolje?

 

 

Pa ne znam, meni ovo 15% bilo ok, da se cimam za još par procenata koje ne znam ni da li bi dobio mi se nije dalo. Može neko da proba pa da kaže kako je prošao.

Edited by Luther
Link to comment

Meni su MTS i SBB lokal do lokala, pa cu videti da li MTS-ovih 12 meseci za 1 dinar vredi nesto kod sbb. Makar 20% popusta

 

Edited by Milosh76
Link to comment

IZVINJAVAM SE.. 6 meseci za 1 dinar + 18*5000 je 90.006 dinara

 

a ti si dobio 4250*24=102.000 dinara za period od 2 godine... i 20% popusta je malo :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...