Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

4 minutes ago, Luther said:

Pitanje za znalce (znam da je više puta objašnjeno ali ko sad to da nađe a možda se nešto u međuvremenu promenilo) : imam SBB premium paket i instaliran EON na laptopu , tabletu itd. Koristim Telenor mobilni internet iz tlf. paketa. To sve lepo radi u Srbiji ali da li će EON da radi recimo u Sloveniji ako uzmem neki njihov internet paket?

Neće svi kanali. Mislim da sport klubovi neće sigurno i još neki koje SBB ne može da prikazuje u Sloveniji. Ne znam za Slo, ali u BiH npr. može većina. Naravno, ako instaliraš neki VPN, moći ćeš i da gledaš sve kao u Srbiji.

Edit: nisam znalac, pa neka neko dopuni ili ispravi. :)

Edited by Zeleni sto
  • Hvala 1
Link to comment

Iz mog iskustva - u BiH uglavnom uvijek rade SK ali recimo nekad ne radi RTS i tako ti programi koji emituju nešto zaštićeno (tipa seriju Narkos). Ali VPN koji ima srpski server i bog da te vidi. 

  • Hvala 1
Link to comment

na stacksolid uvijek ima nekih paketa VPN (koji su lifetime(!) navodno) u iznosima od 20-50 dolara koji nude 5-10 uređaja istovremeno, jedan koji sam platio 20ak dolara ima server u Srbiji, radi kao zmaj, ide EON kao mercedes, evo služi već pola godine bez problema. 

 

edit: 

 

Znači da te služi godinu do tri, isplati se za te pare. 

  • Hvala 1
Link to comment

Ali to je baš za ono kad imaš nešto specifično na umu, ovako klot će ti 99% sadržaja sa EON-a biti dostupno, meni je ovo trebalo samo jednom kad sam na RTS htio da gledam Ligu šampiona, to je obično zaštićen sadržaj. 

Link to comment

Pa šta ja znam, za mene SK fudbal, mada to može i na Kodiju, za ženu Pink i NovaS.  RTS gledam samo ako je neka prirodna katastrofa ili početak  rata u pitanju. 

Link to comment
Just now, renne said:

a koja mreža u Sloveniji?

 

 

Ma nemam je trenutno, nego bi kad odem uzeo neki internet paket. Ranije sam imao SIOL tv+internet+tlf paket cele godine i to dođe negde 500€ ali mi se više to ne daje za 2-3 meseca koliko tamo nameravam da provodim.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Ako uzmeš telemach radiće ti sve kao da si u Srbiji

 

Super, puno hvala isprobaću to čim odem, nadam se u julu. Videću gde može da se uplati taj Telemach. 

 

Inače videli ste da se ukida naplata rominga sa Grčkom, e pa pregovara se i verovatno će biti i sa Slovenijom. Što znači da bi sa svog Telenor paketa mogao tamo da gledam EON bez ikakvih doplata.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...