Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ja otvorio ovaj iznad na telefonu, šalje me na Play Store i nudi da instaliram mts tv go što već imam na mobilnom i što mi radi normalno.

Probaću posle na računaru.

Link to comment

Treba update mts TV GO na verziju 3.0.1.

 

Nego jel pokusao neko na tv da ubaci apk?

Kod mene na Mi Boxu se super uloguje, ali se ugasi kad krene ucitavanje liste kanala tj profila.

Link to comment

107809 stalno i za svaki kanal mi prikazuje ovu grešku, a za arenu(običnu, ne hd) mi kaže da sadržaj nije kupljen wtf

 

teram preko ios-a i ranije je ok šljakalo, sad dal je do irisa ili čega ne znam, nisam ga palio sto godina

 

kako da ga dovedem u red?

Link to comment

u iosu treba da se srčuje mts tv go, pa tek onda pokaže iris tv update. inače ga nema na listi app za koje ima update

 

thx renne

Link to comment

Ja nadjoh nešto što se zove iris go u ios apps, a mts go sam bukvalno pre toga obrisao jer ne služi ničemu. Sad više ne znam šta od ta 2 da instaliram. 

 

Inače mts go mi šljaka skroz ok na Androidu v11 (ne znam više koji je aktualan), gospodja iz korisniškog servisa mi reče da na starijim verzijama ios-a i androida radi bez problema, pisah već o tome.

Link to comment

Pitanje za znalce (znam da je više puta objašnjeno ali ko sad to da nađe a možda se nešto u međuvremenu promenilo) : imam SBB premium paket i instaliran EON na laptopu , tabletu itd. Koristim Telenor mobilni internet iz tlf. paketa. To sve lepo radi u Srbiji ali da li će EON da radi recimo u Sloveniji ako uzmem neki njihov internet paket?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...