Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pojavio se spisak filmova na Apollonu i najava cene - sve u svemu 400 dindzi mesecno za katalog u kome je najnoviji film iz 2015. godine je siguran znak da je rec o jos 1 mega disaster projektu znojavog narkomana...

  • +1 1
Link to comment

Ovo ne vredi ni paru, sto se tice serija svi naslovi imaju po sezonu ili dve. Ocekivano od Zexa, ali i sramota. Uz to sto se stranih filmova tice svi naslovi su dostpni ili na Netflixu ili na HBO GO. Mada i te filmove vrte na svojim kanalima. Isto i za vecinu serija vazi.

Link to comment

Taj Apollon je krš naleteo na Justified kad ono 3 sezone... Drogirani osnovao još jednu firmu gde će da opere pare...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Nepovezano sa kvalitetom, potpuno razumem Mitrovićevu logiku; krenuo u snažnu reklamnu kampanju, bacio mrežu, pa šta se ulovi, ulovi se. A dodatna prava ne mora da kupuje, ovo mu je čist bonus.

Link to comment

To je samo deo Mitroviceve logike - ovo je projekat koji realizuje sa Telekomom ( Apollon je deo jednog od paketa) ili drugim recima svi smo se vec pretplatili na ovo kroz poreze i druge drzavne namete...

Red je da i masnokosi naplati (ponovo) svoju lojalnost:angry:

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li projekat rade sa Telekomom, ali reklame su bukvalno svugde - Youtube, Arene, UM kanali, tako da me ne bi iznenadilo da bude neki aranžman i sa SBB-om, tipa poseban paket u video klubu i besplatno za Premium korisnike.

Link to comment

za sbb ne znam ali za mts.rs definitivno stoji ovo

 

Korisnicima MAX iris TV paketa paket Apollon automatski je uključen u ponudu.

 

 

Edited by jorma shparga
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...