Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

5 hours ago, James Marshall said:

Sve što ima veze sa onom neurotičnom praktičnom ženom neću da kupim pa da mi treba ko lebac.

😀

 

Njih dve (poznata mi je i ona druga, verovatno radila negde nesto slicno ranijih godina), dive se posudju serija serpi PŽ na kome je nacrtana ova glavom i bradom (i sve vreme prica kako je ona osmilsila ovo, osmilslia ono, a serpe ko serpe samo dizajn drugaciji) i u jednom trenutku, ona sto mi poznata, stavi stakleni poklopac preko serpe i kaze PŽ: evo sve se vidi ne mora bespotrebno da se podiže poklopac, a tek ce ova: odlicno si se to setila!

 

:hail:

  • Haha 2
Link to comment

Prema odluci Pink produkcije, TV kanal Pink 2 se u subotu 3. oktobra gasi i počinje sa emitovanjem RED TV.

 

Novi kanal je dostupan na EON i D3 platformama na poziciji 22 i na Total TV-u na poziciji 20. :isuse:  kao svadjaju se sa Pinkom i Mitrovicem, a ovamo mu uzimaju sve moguce pakete i kanale...

Link to comment
15 hours ago, Milosh76 said:

:isuse:  kao svadjaju se sa Pinkom i Mitrovicem, a ovamo mu uzimaju sve moguce pakete i kanale...

 

Čisto sumnjam da im je ugovor dozvoljavao da izbace kanal zbog ribrendiranja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...