Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ocigledno ne gledam gde treba. Evo sad gledam u android meniju i dalje nisam uspeo. U podesavanjima za uredjaj sam promenio jezik u engleski, ali to se odnosi samo na interfejs. U podesavanjima za audio imam opcije za Dolby Sounds, Digital Audio Format (hdmi, spdif, auto), HDMI Audio Mode (stereo ili passthrough) i DTS sounds.

Link to comment
25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ocigledno ne gledam gde treba. Evo sad gledam u android meniju i dalje nisam uspeo. U podesavanjima za uredjaj sam promenio jezik u engleski, ali to se odnosi samo na interfejs. U podesavanjima za audio imam opcije za Dolby Sounds, Digital Audio Format (hdmi, spdif, auto), HDMI Audio Mode (stereo ili passthrough) i DTS sounds.

 

Idi na Eurosport pa EON pa podešavanja pa jezik pa jezik zvuka podesi na engleski. Vrati se na Eurosport pa promeni na neki drugi kanal pa se vrati na Eurosport. Mora da radi.

Link to comment

Ne mogu da pronadjem u meniju tu opciju jezik zvuka. Da li je nemam uopste ili je negde sakrivena, ne znam.

 

No, nije toliko ni bitno, ionako ne gledam mnogo Eurosport, izdrzacu i sa nasim komentatorima to malo tenisa sto gledam..

Link to comment
38 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ne mogu da pronadjem u meniju tu opciju jezik zvuka. Da li je nemam uopste ili je negde sakrivena, ne znam.

 

No, nije toliko ni bitno, ionako ne gledam mnogo Eurosport, izdrzacu i sa nasim komentatorima to malo tenisa sto gledam..

 

Ukoliko imaš ovaj daljinski image.jpeg.79f5ae8df5730a18edc9086da4f0bea7.jpeg klikneš na veliko dugme E. Dobiješ ovo: IMG_20200902_181406.thumb.jpg.92f7ad9bc3be0e140ef5cc99795996ec.jpg

 

 

Link to comment

Da, zato i ne mogu da pronadjem. Nemam sve te opcije pod jezik. Imam samo prve tri (jezik interfejsa, tastature i voice). Ostale opcije nemam..

 

edit: A imam taj isti daljinski, naravno..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Podesiš jezik zvuka na engleski.

 

Ja radije ne bi gledano USO nego da slušam Srkija kao komentatora.

 

Ako nemaš daljinski sa velikim E dugmetom onda imaš neki drugi ko zna koji paket.

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Da, zato i ne mogu da pronadjem. Nemam sve te opcije pod jezik. Imam samo prve tri (jezik interfejsa, tastature i voice). Ostale opcije nemam..

 

E pa onda ništa. Mute.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...