Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Da li se D3 video klub i dalje apdejtuje od kako su presli na EON?

Pokusavam da nadjem Project Blue Book, na EON aplikaciji ga ima, ovde nema, nema ni Epic drama radnje u kojoj je...

Link to comment

Verovatno sam jedini sa analognom ponudom, al ajd da primetim da vise nemam CNN. Progooglam malo i evo:


 

Quote

 

Razumejući potrebe građana da u vreme izolacije i vanrednog stanja imaju pojačan protok interneta kompanija SBB donela je odluku da u gradovima Niš, Kragujevac, Kruševac i Zrenjanin ugasi po četiri analogna kanala (pogledajte kanale ovde), kako bi korisnicima omogućili veći kapacitet interneta. Izbor TV kanala koji više neće biti biti u analognoj ponudi doneli smo na osnovu merenja gledanosti u pomenutim gradovima.

 

Ovom promenom omogućavamo školskoj deci lakše praćenje nastave od kuće, a zaposlenima lakši rad preko interneta.

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Treba mi pomoć, hoću da kupim box na kome bih instalirao eon, deca mi okupirala tv u dnevnoj sobi zbog premotavanja crtaća i jutjuba..
Koji box podržava eon aplikaciju i gde da nađem eon aplikaciju za android tv, ne za mobilini ili tablet?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
On 26.4.2020. at 15:29, renne said:

Mi box ili steam shield
To su tv android boxovi
Ostali boxovi su svi telefon verzije

Jel može EON da se instalira na neki od ovih box-ova kao da je na nekom drugom uređaju (tablet, telefon ... ), u smislu da ulazi u onu kvotu od 8 dodatnih uređaja? 
Pretpostavljam da šljaka preko Wifi, za razliku od SBB-ovog boxa?

Izvinjavam se ako je već bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...