Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Istekao ugovor sa SBB-om i sad nude prelazak na EON paket uz novi ugovor, prvih 12 meseci po sadašnjoj ceni, pa onda nešto oko 200 dinara više. Isplati li se to, i vredi li uopšte pregovarati? Mogu li dobiti nešto više, tipa kao novi korisnici par meseci po dinar?

Šta ako im pomenem prelazak na MTS? :D

Edited by mraki
Link to comment

Tnx renne. Mislim, neću na MTS iz očiglednih razloga, ali ovi svakako ne daju ništa značajno da bih se obavezao novim ugovorom na dve godine. Hoće maltene da prisile korisnike da predju na još skuplje EON pakete, iako su tokom trajanja ovog ugovora više puta podigli cenu... :isuse:

Link to comment

Ista prica, isti problem, ista ponuda. S tim sto su mi nudili ili najskuplji EON ili placam isto sto imam +HBO I Pink paket... Verovatno cu pristati na drugu opciju u nadi da ce uvesti SK 4K i za nas koji nismo na EONu :D

Link to comment

A kako se vodi da ja recimo otkazem sve i posle nekog vremena kazem uvodim ponovo, jesam ja novi korisnik ? [emoji14]

Ovde ste pominjali samo navedes tipa zenu i da se to vodi kao novo korisnik ?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Grad Beograd i BG elektrane tuže SBB i traže odštetu od milijardu dinara (?!) zbog, po njima, neovlašćenog postavljanja kablova u mreži BG elektrana ...

 

S obzirom u čijim rukama je sudstvo, ovo je gotova stvar ...

Link to comment

SBB+MTS GO TV cini se najisplativije. Treba mts postpejd i dobijes 3 meseca za dinar, ako imas Omorika ili Soko paket onda pola godine za dinara, a posle 500 din mesecno.
Gledam na tabletu ili desktop racunaru, mogu 2 uredjaja.

I radi preko sbb :D

a na desktopu zeza...bem ih u sistem

Edited by Milosh76
Link to comment
14 hours ago, stoka said:

Grad Beograd i BG elektrane tuže SBB i traže odštetu od milijardu dinara (?!) zbog, po njima, neovlašćenog postavljanja kablova u mreži BG elektrana ...

 

S obzirom u čijim rukama je sudstvo, ovo je gotova stvar ...

 

Mislim da će opet da rade telefonski pozivi iz ambasade. Osilili se ovi.

Link to comment
Menjam MTS TV GO za  EON nalog za Smart TV :naughty:
EON mi preko Xiaomi smart box-a zeza, koce kanali posle 20ak minuta. Radio kanali ne, znaci verovatno je u pitanju brzina protoka Wifi.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...