Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

kako na eonu menjate komentatore ne es-u, na d3 je bio taster na daljinskom , na daljinskom za eon to izgleda nema. pomagajte banjac ce me u ludilo oterati.

Link to comment

E, vidiš, već sam pominjao to još pre jedno šest meseci, ne možeš više raditi ta fina podešavanja za svaki kanal posebno, nego samo za aplikaciju generalno. Veliki minus.

Link to comment

Moze da se promeni jezik. Udje se recimo u ES1 podesavanja, promeni jezik, izadje, promeni program, vrati na ES1 i eto Engleza dok se ne uzelite egzotike u vidu Banjca, Pesikana i ostalih.. pa promenite opet na isti nacin.

 

I rekli ste mi da na EONu ne moze lista kanala koju pratite da se napravi kao na D3, a moze -.-

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

Moze da se promeni jezik. Udje se recimo u ES1 podesavanja, promeni jezik, izadje, promeni program, vrati na ES1 i eto Engleza dok se ne uzelite egzotike u vidu Banjca, Pesikana i ostalih.. pa promenite opet na isti nacin.

 

I rekli ste mi da na EONu ne moze lista kanala koju pratite da se napravi kao na D3, a moze -.-

 

 

 

 

 

 

Ajde baš mi reci kako može da se na EON boxu udje u ES1 podešavanja i izabere jezik, pošto ja korisim 6 meseci i znam da ne može?

 

 

Isto za listu.

Link to comment

Napisala sam kako, sta da ti objasnjavam, ne raz?

 

Pritisne se eon dugme na daljinskom, pa se ode u podesavanja, pa jezik, pa jezik zvuka i izabere se engleski, a onda obavezno mora da se prebaci kanal da bi on prihvatio promenu, pa se vrati na zeljeni, to je koliko znam samo ES i to je to. Na D3 se recimo automatski cuje promena jezika, nije potrebno menjati kanal.

 

 

A jel ti nemas ovo?

 

05c4a0c834a9de2a23db6ac8a190c2b9.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Kad pristupiš pojedinačnom kanalu, u ovom slučaju ES1, ne postoji gomila opcija, nego samo Watch, Star Over i Favorites.

 

Da bi se promenio jezik, mora da se ode u glavni meni, i odradi Settings/Language, a onda u meniju promeni prvi i drugi audio language. Problem je što kad se to uradi, onda važi za sve kanale, pa će ta promena važiti i za HBO i bilo koji drugi kanal sem ES1.

 

 

Ovo što si snimila smo pisali odavno, postoji meni dodavanja lista, medjutim kad se lista kreira i imenuje, EON BOX ne dozvoljava dodavanje kanala, a kad se izadje iz tog menija, on tu listu koju smo imenovali više ne pamti, tako da funkcija ne radi.

Link to comment

Pazi ovako... ovo je sa bratovog tvea, ja jos nisam presla na eon, i cinjenica da nije napravio jos uvek listu (sada mi je rekao da nije ni probao), ali sam prisustvovala kada je pre 2 dana podesavao engleski i nervirao se zasto nece da ga prihvati. Dakle sedela pored njega. Menjanjem kanala je uspeo. Dakle nema trika da ne moze.

 

Na kojim to drugim kanalima se menja jezik zvuka kada samo ES ima tu mogucnost da promeni? Na HBO je valjda engleski pa engleski izuzev retkih stranih filmova, ali tu nema sta da se menja, ne razumum casna rec sta pises. Ne menjas titl, vec zvuk naratora ( dokumentarci, ali to nema veze sa sbb) odnosno komentatora iskljucivo u ovom slucaju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...