Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Nekad nisi mogao da se izvučeš iz ugovora ako si ga potpisao na npr. dve godine. Mogao si da prekineš ugovor, ali da platiš uslugu za sve vreme trajanja ugovora, koristio ne koristio.

Po novom zakonu moraš da platiš razliku između pune cene i popusta koji si eventualno ostvario prilikom potpisivanja ugovora (prvih 6 meseci po 1 dinar npr).

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Uvek je i moglo. Ali zašto bi to neko radio

Ne znam koja je poenta tvog pisanja?

Nije moglo ranije, vidis da su ljudi hteli a nisu mogli a poenta je odgovor na tvoju konstataciju da nije tacno. 

Link to comment
Nekad nisi mogao da se izvučeš iz ugovora ako si ga potpisao na npr. dve godine. Mogao si da prekineš ugovor, ali da platiš uslugu za sve vreme trajanja ugovora, koristio ne koristio.
Po novom zakonu moraš da platiš razliku između pune cene i popusta koji si eventualno ostvario prilikom potpisivanja ugovora (prvih 6 meseci po 1 dinar npr).
Nije to novi zakon. Samo mišljenje
Plaćaš popuste, ili otkupljuješ obavezu. U svakom slučaju plaćaš
Link to comment

Imam trio gold paket koji je na ime majke, istekao je pa hocu da dobijem neke beneficije kao nov korisnik na svoje ime...cak mislim da je ugovor obnavljan duzi niz godina, mozda i 10.

Link to comment

Ranije su ugovori potpisivani na ime onog ko je nosilac stanarskog prava, sada znaci moze na bilo koga od ukucana?

 

I taj je popust stalan ili ono fazon 6 meseci?

Link to comment

Kad smo kod tih popusta, kod nas je paket na ćaletovo ime. On čuo da daju nekih 10 % popusta penzinerima pa tražio i sam, podneo kod njih neki zahtev koji treba obnavljati svakih godinu dana, ali po računima koji dolaze nema ništa od toga. Ima li neko iskustva sa tim?

 

edit: SBB je u pitanju, da ne bude zabune, nisam pre čuo da i oni daju popuste penzionerima.

Edited by mraki
Link to comment

Onda je on nešto pogrešno čuo, i meni bilo čudno. Ali u svakom slučaju, ovi nisu skinuli ni dinar, baš sad gledao na mojSBB.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...