Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

7 minutes ago, Skyhighatrist said:

Samo kod mene neće :cry:

 

Eon Premium ovde, nekad bio Duo Gold Platinum ili tako nešto. Ranije sam se (kad bi mi na primer otac došao u posetu, pa hteo da gleda nešto što ja ne gledam) morao petljati sa vadjenjem LAN kablova i prebacivanjem na MTS net, ali otkako sam ukapirao da sve gospodski radi preko SBB-a, više ništa e diram...

 

 

Ali, da ne isbaksuziram samom sebi...  :lolol:

Link to comment
Just now, vookela said:

Ugovor na majku je istekao kod sbb, ako se sad ja pojavim kao novi korisnik mogu li zahtevati popuste ?

 

može, i oni sami predlažu kad ustiče ugovor da se novi  napravi na nekog drugog od ukućana i da se uzme popust

Link to comment
2 hours ago, renne said:

možeš

 

Kakvi sto to kraljevi. :isuse:

 

Ja sam uvek pizdeo zasto nemaju ugovor da nije na dve godine, ili bez ikakvih "popusta", znaci pun iznos samo da se ne obavezem, tako i dalje drzim neki paket od pre sto godina od 3000 kinti. A vec sam im 9-10 godina korisnik, i to mislim sve na moje ime. Samo jednom sam priupitao, ona me nije ni saslusala i tu sam odustao da se cimam. Jednostavno ne znam da li cu zbrisati negde gde nema SBBa, ili kuci recimo takodje nema, tako ne zelim da se obavezem, a fora je da cu im biti korisnik dokle god sam u mogucnosti. Drug je uspeo jednom da raskine na foru da ide nazad kuci gde nema SBBa, morao da dostavlja broj elektricnog brojila i te neke fore. :D

Link to comment

Kazna nije ako moras da platis akciju/korist koju si dobio potpisivanjem visegodisnjeg ugovora. Konkretno on moze da raskine sa sbb-om kad pozeli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...