Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Sta je BBC First?

 

 

Imam pitanje za ove Nove, ajd sto ima toliko Novih nego sto sve imaju isti logo sa razlicitim dodatkom s, nova, m, bh?

 

Isla sam na spisak kanala jer znam da Novih ima ihaaa, a gugl kaze da su poslednje dve Nobe bile neki Pink kanali..hmm

I dobro sto sve imaju isti logo, bas me zanima, zna li neko?

 

Ne deluju mi mnogo inovativni

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Nova S će biti udarna igla SBB i UM u Srbiji, ali valjda su i ove BiH i M njene verzije po tim zemljama. Vidim na njima idu ovi programi koji sad idu na Top kanalu. 

Link to comment

Pa ja nemam njih memorisane, sada sam malo bacila pogled, nisam znala da daju sportove, samo me zbunjuju ovi ex pinkovi kanali, a sve je to zapravo jedna velika slozna porodica -.-

Hvala, svima

 

 

 

 

Link to comment

kakva složna porodica?

UG je kupila pink kanale u bih i MG kada ih je masnokosi prodavao, i više nema nikakvih dodirnih tačaka

A kupili su ih da bi imali zemaljsku pokrivenost makar negde

i odmah su imenili sadržaj i logo i sve ostalo

Link to comment
24 minutes ago, Jumanji said:

Kako bre ista fransiza?

Pa Nova S ce imati fudbal, Olju B, Ivana I, nema latino, turskih sapunica, jos je iz UM grupe, ne razumem

 

 

 

Bice 2 latino: jedna u 14h, druga u 16:45.

B99 posle Dnevnika. Vikendom bbc dokumentarci. Ova nasa ce se najvise razlikovati od hrvatske tj sem vizuelnog identiteta, naziva i vlasnika nikakvih dodirnih tacaka nece imati.

 

Nego jos jedna vest: net tv plus ubacio arene. Jel ce ovo doci arene i na SjBBu?

Edited by DrIlic
Link to comment

sad kad se pominje nova s.

 

marketinshko chudo. dodje nam jutros od radijush vektora pismo u kome nas obaveshtavaju da menjaju ime u *supernova (!) i obecavaju dacedu nas uskoro zvati da nam ponude krsh i lom kablovskih chudesa. radijus je sad telekom. shta mogu realno da ochekujem, da ce da nude nov ugovor ili da pritiskaju nov paket u okviru starog ugovora?

 

imam viziju da ih se reshimo kolko god brzo mozemo, bez finansijske shtete, ako bude moguce...

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...