Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

ne znam taj targo, moram da proucim, al necu net da menjam. hocu sbb umesto jebenog kds-a koji, em sto je slika uzasnog kvaliteta, em sto svako malo gubi i premesta kanale, ukida dobro a ubacuje osamnaestu verziju kcna i kosta 900 dindzi. jedino sto ima sve cetiri arene, ali ni to vise nije bas toliko privlacno.

Link to comment

hvala, renne, prave reci utehe :Dma i mislim da je mrka kapa, nego mi neko pricao da sbb sad kao kaze da treba skupiti potpise ali da to ne znaci da svi moraju da uvedu, da je papir samo pro-forme. zvucalo sumnjivo kad sam cula, ali nisam mogla da odolim da ne proverim.

Link to comment

ništa gore :isuse: gde ti to zapade.Ko nije zadovoljan, dobra alternativa je targo, ako je optika blizu hoće da uvedu i samo u jedan stan. cene su korektne, a internet je više nego OK, doduše, za sada je ping iz nekog razloga očajan, ali to mora da se sredi.Kao najlošija i najslabija alternativa je Orion telekom, kome trebaju Arene opet najjeftinije rešenje (ako neće telekom, naravno)

Link to comment
kod targo telekoma mozes i da si jedina u zgradi.je l' ispitao neko targo? imaju mnogo dobre net pakete, sve u 2/1 odnosu
Kod mene su u kraju vec nekoliko dana momci i devojke iz Targo-a i bas sam od njih cuo da mora 50%, i to preko predsednika.Inace bih presao i za malo skuplje nego sto trenutno placamo, ali nemaju Fox-ove (zhena) i Ultru (deca).
Link to comment
ovaj Targo telekom nema u ponudi TV kanala, Prvu i HRT2 :blink:
Ima Prva samo nije u spisku...BTW bio mi agent TT i rekao mi da su se dogovorili i potpisali ugovore za SK i foxlife i foxcrime kanale...E sad ako on mene laze....
Link to comment
dolaze mi danas iz Targa, predstavice uslove, kod nas u kraju razvukli vertikalu (blokovi). Zbogom radijuse!
ako ti nije problem pitaj ih za HRT2, Sport klub i da li postoji mogućnost za više HD kanala u nekim paketimahvala ^_^
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...