Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 hour ago, DrIlic said:

KKR mora da proda skoro sve svoje kablovske sportske kanale u Sloveniji ako namerava da mu se odobri kupovina nacionalnih televizija Pop i Kanal A.

:isuse:

 

Mnogo si površan DrIliću.

 

Cela priča nema veze s kupovinom Pop TV-a već sa time što se SIOL još pre 5 godina žalio na uslove distribucije SK i petostruko povećanje cene za 2 godine pa je agencija za konkurenciju presudila u rekordnomTM roku.

 

Quote

Spomnimo, da so že jeseni 2013 naročniki Siol TV začasno ostali brez športnih programov Sport Klub, na katerih so predvajali tekme nogometne lige prvakov in evropske lige, angleške in španske lige, hokejske lige EBEL … Podjetje Adria Media Limited s Cipra, ki je ekskluzivno tržilo omenjene programe in je del skupine United Group, je namreč od Telekoma Slovenije zahtevalo neprimerljivo višje finančne pogoje. Zahtevana cena naj bi se v dveh letih povečala za petkrat. 

https://siol.net/posel-danes/novice/avk-odlocil-ne-sojeni-kupec-pop-tv-mora-prodati-sportne-programe-478061

 

O prodaji Pop TV-a još nije odlučivano iako je rok istekao.

Link to comment
On 15.9.2018. at 11:58, Frank Pembleton said:

Pa da oni će te "trpeti" do tog datuma, a onda te prebaciti na svoj paket. 

Savetujem ti da probaš da izvučeš neku povoljnost pre tog datuma..

 

Progonili me zadnjih nekoliko dana iz sbb, nisam hteo da se javim na mob.

 

I javim im se danas da gidim šta hoće više, a oni kažu: " dobar dan, nudimo vam fantastičnu akciju: da pređete odmah kod nas na dve god.Prvu godinu bi ste plaćali koliko ste i do sada plaćali na ikom (flat 2 paket (oko 2.500-2.700d.)) dok bi ste u drugoj godini plaćali punu cenu (silver, gold..).

 

Ponuda je :puke: pa sam im se ljubazno zahvalio poručivši da od njih očekujem BOLJU ponudu nego što nude novim korisnicima u akciji trenutno, nego nama bivpim ikomovcima ovu izuzetno lošu.

 

Btw, pre dve nedelje umalo da se zajebem i pređem u mts. :laugh:

Bilo mi primamljivo prvih 6 meseci za dž., ali nisam obratio pažnju na spisak kanala. A tamo....preko 100 vučićevih lokal tv kanala :cool::violina::s_w:

Pitam ja agenta njihovog "A gde vam je N1 kanal?" A on kaže da nemaju to u ponudi. Zahvalio sam im se na ponudi, nisam zainteresovan.

Plus sto te arene koje nude su sve u sd signalu (hd se posebno plaća), a posebno se plaćaju i ovi osnovni kanali ako hoćeš hd tipa travel, geographic itd...dok su kod sbb svi kanali free koji su imali i sd i hd signal - sada samo u hd.

 

Više ne znam šta da radim...izludeh od očajne ponude. Uzeo bih posta net ali oni ne mogu na voždovac. :thumbd:

Ništa, čekam bolje dane kod sbb ili dok me prisilno ne prebace.

Link to comment

verovatno smo u istom,ex ikomovom tel2 paketu. ista mi je taktika, da čekam i ne prihvatam sklapanje ugovora sa sbb (skuplje plaćanje usluge) koje mi nude. kontaktirao sam i komisiju za zaštitu konkurencije koja je izdala ovo rešenje da mi potvrdi ili ospori reči sbb operaterke da će me po "punoj integraciji" automatski prebaciti na trio silver. dobio sam totalni trash odgovor, u kome zapravo nema odgovora na moje pitanje. ali od advokata tumačenje da su se obavezali da 2 godine od preuzimanja ikoma ne menjaju uslove ugovora ikomovim korisnicima (sem ako oni sami to ne prihvate). sve u svemu, ljuti neokapitalizam. velika riba je pojela malu i ono što sam plaćao 2425 ću plaćati 3389. do tada ću se prpošno koprcati.

Link to comment

Rešio sam da se ratosiljam sbb-a i kupio sam kod MTS-a ruter i ITV.

ALi već 2 meseca se ne uduđujem da montiram to šro sam dobio i plažam i jedno i drugo.

Rejli su mi u MTS-u da ne blokiraju hrt i da imaju Arenu.

A kod SBB-a su ima familije verovatno kolektivno pobijene u Jasenovcu čim sustavno blokiraju hrt. A nemaju ni italijanski fudbal zato što nisu imali za farmerke u Trsti.

 

E sad, ima li ko iskustva s ITV-om i ruterom koji se montira na digitalni telefon, kako to radi, pa da vratim ovaj Mini 3D adapter od sbb i raskinem ugovor?

Link to comment
On 24.9.2018. at 11:45, Frank Pembleton said:

Kakva su iskustva sa Radijus Vektorom?

Oni nisu pod SBB-om?

 

sa kerberima na call centru i salteru uzasna. sa nekim ko zaista moze da odluci-kranje pozitivna, samo treba doci do takvog.

tv je u poredjenju sa sbbom katastrofa. tek od nedavno imaju u ponudi ozbiljne stb koji imaju mogucnost vracanja 72h, ali samo malog broja kanala. internet radi pristojno. 

inace imaju filozofiju dobijanja ili zadrzavanja korisnika na silu.

Link to comment
6 hours ago, Renegade said:

Mts ne blokira hrt jer ga ni nema u ponudi :D

 

 

:Jova:

 

 

 

6 hours ago, kud_genijalci said:

Znači, ladno me slagali u poslovnici MTS.a i prodali mi ono što nemaju.

 

 

Nisu te ništa slagali, lepo su rekli da ne blokiraju HRT...

 

 

A što se tiče SBB-a i blokiranja, postoji nešto što se zove autorska prava, nije tu SBB slobodan da sam odlučuje.

Link to comment
8 hours ago, Grunf said:

sa kerberima na call centru i salteru uzasna. sa nekim ko zaista moze da odluci-kranje pozitivna, samo treba doci do takvog.

tv je u poredjenju sa sbbom katastrofa. tek od nedavno imaju u ponudi ozbiljne stb koji imaju mogucnost vracanja 72h, ali samo malog broja kanala. internet radi pristojno. 

inace imaju filozofiju dobijanja ili zadrzavanja korisnika na silu.

Hmmmm...

Zato što koliko sam "čačkao" na lokaciji ima mogućnost i za SBB ali je prethodna vlasnica imala RV...

A bitna je i cena opet

Link to comment
9 hours ago, Jeremija said:

 

 

:Jova:

 

 

 

 

 

Nisu te ništa slagali, lepo su rekli da ne blokiraju HRT...

 

 

A što se tiče SBB-a i blokiranja, postoji nešto što se zove autorska prava, nije tu SBB slobodan da sam odlučuje.

Došao sam u tu poslovnicu u Ivi Loli Ribaru bivšem, ulaz ne iz Kumanovske već s Bulevara i sav besan i očajan u isti mah kažem onoj ženi (iskopaću i ime)

"Imate besnog korisnika SBB-a, uzmite me i budite nežni!" a nju boli dupe, pitam za HRT ona kaže da ne blokiraju i u spisku koji mi je dala ima i HRt1 i 2.

Pitao sam kak ose montira ruter, da li oni pomažu a ona

"To ćete vi sami mi ne volimo da ulazimo u kuće" (?!), ali ja neznam pa pitam kko to ide s digitalnim telefonom, imao sam doskora samo analogni antikvarni, ona me pita

"Kakav vam je kompjuter, KOmdoro ili Amiga ili nešto novije?"

"Ma Uindouz, mislim,neki ASTa ili Hasta zaboravih, kupljen kod WIn WIna"

i ništa, morali su da me skinu sa dvojničke "parice".

"A šta je to parica?"

"To vam je ono nešto kao kutija na banderi", veli ona.

I zovu oni mene i valjda se popnu na banderu, nisam gledao i nisam više bio "dvojnik" i nabavim i digitalac, onaj najjeftiniji, i kupim paket i čovek iz MTS-a ne tražio a ja nisam bio kući pa vačjda sve pobacao i razbip, vidim bušne kutije u pošti.

I sad ne znam kak oda montiram ruter i da ubacim ono za ono u telefon i u ono na zidu.

A ako nema HRT-a jebem im kevu. I toj lujki koja me zezala. 

Link to comment
26 minutes ago, kud_genijalci said:

Došao sam u tu poslovnicu u Ivi Loli Ribaru bivšem, ulaz ne iz Kumanovske već s Bulevara i sav besan i očajan u isti mah kažem onoj ženi (iskopaću i ime)

"Imate besnog korisnika SBB-a, uzmite me i budite nežni!" a nju boli dupe, pitam za HRT ona kaže da ne blokiraju i u spisku koji mi je dala ima i HRt1 i 2.

Pitao sam kak ose montira ruter, da li oni pomažu a ona

"To ćete vi sami mi ne volimo da ulazimo u kuće" (?!), ali ja neznam pa pitam kko to ide s digitalnim telefonom, imao sam doskora samo analogni antikvarni, ona me pita

"Kakav vam je kompjuter, KOmdoro ili Amiga ili nešto novije?"

"Ma Uindouz, mislim,neki ASTa ili Hasta zaboravih, kupljen kod WIn WIna"

i ništa, morali su da me skinu sa dvojničke "parice".

"A šta je to parica?"

"To vam je ono nešto kao kutija na banderi", veli ona.

I zovu oni mene i valjda se popnu na banderu, nisam gledao i nisam više bio "dvojnik" i nabavim i digitalac, onaj najjeftiniji, i kupim paket i čovek iz MTS-a ne tražio a ja nisam bio kući pa vačjda sve pobacao i razbip, vidim bušne kutije u pošti.

I sad ne znam kak oda montiram ruter i da ubacim ono za ono u telefon i u ono na zidu.

A ako nema HRT-a jebem im kevu. I toj lujki koja me zezala. 

 

 

Trebalo bi ipak oni da ti instaliraju, da bi ti sve radilo treba ti jedan spliter (za telefon i dsl), kao i dodatni telefonski kabl čija dužina zavisi od toga gde želis da staviš ruter.

 

Nema sigurno HRT, imam i SBB (D3) i mts-ov IPTV već dugi niz godina, tako da već napamet znam i koji su brojevi kanala, a kamoli šta ima, a šta nema. Imali su HRT nekad, ali sad već jedno vreme nema.

Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Hmmmm...

Zato što koliko sam "čačkao" na lokaciji ima mogućnost i za SBB ali je prethodna vlasnica imala RV...

A bitna je i cena opet

SBB je neuporedivo bolji. RV 'interaktivna tv' je na nivou na kom je SBB bio pre 5-6 godina.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

Sport Klub je poznat po tome da probija granice, i to ne samo po najekskluzivnijim sadržajima, već i po tehnologiji.

I ove jeseni opravdavamo poziciju regionalnog lidera i nudimo jedinstveno vizuelno iskustvo svim korisnicima koji se odluče da prate Sport Klub 4k – kanal u apsolutno najnovijoj tehnologiji, potpuno u korak sa najrazvijenijim zemljama na planeti. Sport Klub 4k kanal pruža jedinstvenu mogućnost praćenja sportskih događaja i nešto što do sada nije viđeno na ovim prostorima, jedinstven sportski i televizijski ugođaj.

4k je najmodernija i najkvalitetnija tehnologija praćenja TV prenosa, pri čemu se oznaka „4K“ odnosi na broj piksela, što je, skoro tri puta više od HD tehnologije koja ima 1080 piksela. Ona je tek u povoju i tek se pojavljuje na TV aparatima, društvenim mrežama i video platformama kao što su YouTube, Dailiymotion i Vimeo.

Za sada, za prave ljubitelje sporta i tehnologije u 4K formatu prenosićemo trke Formule 1 i najvece fudbalske duele na svetu Real - Barcelona, Barcelona - Real.... Očekuje se da u dogledno vreme bude obezbeđen prenos i mečeva engleske Premijer lige.

Ostanite uz Sport Klub jer će, kao i uvek, uz najbolje prenose biti i tehnoloških inovacija i prijatnih iznenađenja za naše gledaoce.

 

 

 

http://sportklub.rs/Ostali/a254813-Sadrzaji-i-iskustvo-SPORT-KLUB-4K.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...