Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

orbit ott je aplikacija za android. ima i za ios. na android tv se skine app i tako se gleda

 

ja sam video samo na mobu. za android se zove orbit ott, za ios se drugačije zove

 

ima sve arene, sk-ove, hbo...

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pa ne znam. navodno su neki austrijanci u pitanju. sad sam gledao, šljakaju arene hd, sk hd, i ovi naši glibavi kanali. ima i bein, fox sport x2

 

ovaj moj ortak se premišlja da otkaže sve pretplate na mts box i d3i i pređe na ovo za 10€. doduše treba da pazari i ono moćino sokoćalo da na tv nabudži android

i meni je zanimljivo, pa reko da priupitam. znam da ima poznavaoca

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pa sjajno, samo nek ubacuju Pinkove...

Quote

Od 28.8. AMC kanali više neće biti u SBB ponudi (AMC, CBS Reality, Minimax, Jim Jam, Sundance, Outdoor channel, Extreme sports). Pored bogatog sadržaja koji se dodaje za sve generacije na postojećim kanalima, od 28.8. stiže i 5 novih filmskih kanala – Cinestar Comedy & Family, Pink Western, Pink Horor, Pink Soap i Pink SciFi. Dodatno, uvodimo i opciju vraćanja unazad za još 3 kanala – Cinestar Premiere HD 1, Cinestar Premiere HD 2 i Cinestar Comedy & Family kanal.

Edited by mraki
Link to comment
23 minutes ago, Tinman said:

Danas sam video da su Eurosport 1 i 2 HD otključani, možda je tako vec neko vreme samo ja nisam primetio.

 

Ukidamo doplatu za HD kanale

Sa vodećom HD ponudom u zemlji i najvećim brojem kanala u visokoj rezoluciji, svakom korisniku već od startnog paketa omogućavamo sve više sadržaja u HD-u. Od 28.8. HD paket prestaje da postoji i svi HD kanali postaju deo standardnih paketa bez dodatne naplate.

Korisnici Start paketa imaće dodatno na raspolaganju čak 6 HD kanala - Animal Planet HD, ID HD, Travel Channel HD, FOX Life HD, Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD, dok se u Hit paketu nalazi dodatnih pet kanala - FOX Movies HD (INT), Nickelodeon HD, H2 HD, Food Network HD i MTV Live HD, po nepromenjenoj ceni!

Link to comment

Jel treba prelaziti na neki SBB paket ili da se pravim mrtav kao stari Ikom korisnik i čekam da me sami prebace na neki sbb paket(ili šta god već planiraju da urade sa starim Ikom korisnicima)?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...