Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

5 hours ago, Host said:

EBITDA je potpuno nebitna metrika za zastitu konkurencije. Npr. najveci operater udje u agresivnu kampanju i drasticno poveca troskove marketinga i prodaje da bi pridobio nove korisnike, EBITDA se strmopizdi pa je sad u redu da kupi konkurente. Dosta je to cunning plan :fantom:

 

troskovi akvizicije korisnika se kapitalizuju. :fantom:

 

 

a cak i da je sve tako kako si napisao, konkurent im onda kaze nismo na prodaju... plan ti je poprilicno boldrikovski. 

Link to comment

savet tražim pravni:

 

ex ikomov korisnik sam, ikom je kupio sbb. ali mi se paket vodi kao tel2 (deo ex ikomkove ponude...), plaćam mesečno 2525 din (tel, net, kabl). sad me zvao njihovo operater, nudi mi šatro pogodnosti da pređem na sbb paket pre full integracije. paket je skuplji, koji će mi u životu, ovaj mi odgovara, zanimalo me šta će se desiti kada nastupi full integracija - rečeno mi je da ću tada automatski biti prebačen na sbb paket trio silver koji košta trenutno 3389 din. Nisam ugovorno vezan, zanima me da li će mi eventualno i koja prava ovakvom integracijom i poskupljenjem usluga od 30% biti ugrožena i da li mogu da ih drknem na sudu zbog toga. Hvala.

Link to comment
10 hours ago, renne said:

odoše amc kanali sa sbba krajem avgusta

 

To ce reci da vise nece biti AMC, CBS Drama, CBS Reality, JimJam... Nije da sam ih nesto puno gledao.

Link to comment

Ja danas idem da probam da otkažem IKOM koji je na ćaleta (koji je preminuo pre 15 godina) i traže mi sveee od papira a većinu tih papira sam sklonio negde zbog selidbe.

Pokušao snajki u call centru da objasnim da ću da prosto prestanem da plaćam, pa nek oni jure korisnika po bežanijskom groblju....

Ne ...treba i ovaj i ovaj i ovaj papir i izjava...

Možda sa ovima u poslovnici uspem da dokažem besmislenost papirologije...

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja danas idem da probam da otkažem IKOM koji je na ćaleta (koji je preminuo pre 15 godina) i traže mi sveee od papira a većinu tih papira sam sklonio negde zbog selidbe.

Pokušao snajki u call centru da objasnim da ću da prosto prestanem da plaćam, pa nek oni jure korisnika po bežanijskom groblju....

Ne ...treba i ovaj i ovaj i ovaj papir i izjava...

Možda sa ovima u poslovnici uspem da dokažem besmislenost papirologije...

 

Meni za sličnu situaciju rekli da je dovoljno da vlasnik stana ode lično u sbb poslovnicu (sa dokumentom koji potrvrđuje vlasništvo) i da raskine ugovor. Pitam, treba li unapred  napisati neku molbu, izjavu - kaže, ovi u poslovnici će na licu mesta srediti sve ostalo.

Link to comment

za istu stvar u Telekomu mi tražili samo izjavu da sam ja novi vlasnik. a  pripemio se na najgore, odlagao tu muku dok nisam sve skupio, ostavinska rešenja, izvod iz katastra itd i na kraju odem tamo full opremljen, a ona mi kaže daj samo izjavu i napravićemo novi ugovor :dry:

 

čudno mi je da je privatna kompanija po tom pitanju komplikovanija od državnog mutanta

Link to comment

Evo bio sad, poneo ostavinsku, i onu "potvrdu o smrti" ova rekla ne može, mora izvod, ja insistirao, objašnjavao da je to realno isto, i već se pomirio da ću morati da idem da vadim ovo kad izašla žena, pogledala i rekla:

ma radi ovo

I uradismo... 

Link to comment
29 minutes ago, renne said:
6 hours ago, Milosh76 said:
A umesto njih ce ubaciti sta? jos 200 Pink sranja?

Nick jr i Cinestar Humor, za početak

 

Ja kod njih na sajtu vidim samo CineStar TV Comedy&Family, cenim da je to - to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...