Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nemaju. sport klub/n1 imaš na sbb, a arenu na telekomu

 

:sad:

 

 

na ovaj telekom paket možeš da uzmeš d3i pa da imaš i arenu i sport klubove, mislim da je to najpovoljnina opcija ukoliko želiš da imaš i arene i sk-ove

 

al to je još 1090 din

 

Kako se ti snalaziš oko SportKluba ako hoćeš da gledaš njihove kanale? Juriš strimove sa net-a?

Uhhhh gde su ona lepa vremena kada si mogao preko IKOM da gledaš arenasport 1 i tri sportkluba. :sad:

 

Ima sve zajedno Orion TV ali kažete da je to neka katastrofa...

Link to comment

odlična je poština ponuda ali ih nema nigde i ne mogu da se šire, zato i mogu da imaju sve :dry:

 

za pokrivenost sporskim kanalima najbolje je sbb + telekom tv na nekoj promociji za nove korisnike. a kad prođe promocia onda ne znam

 

uglavnom gledao bih da što manje zavisim od Telekoma. koristim ih samo kao dopunu za Arene, inače daleko im lepa kuća

Edited by levi
Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

 

Kako se ti snalaziš oko SportKluba ako hoćeš da gledaš njihove kanale? Juriš strimove sa net-a?

Uhhhh gde su ona lepa vremena kada si mogao preko IKOM da gledaš arenasport 1 i tri sportkluba. :sad:

 

Ima sve zajedno Orion TV ali kažete da je to neka katastrofa...

imam taj sbb-ov d3i(ruter koji je vezan internetom)

Link to comment

Uzmi SBB + Polaris koji nudi poseban paket sa Arenama, ako se ne varam za 650din. 

A ako zavisiš od Pinka ne dao Bog onda lepo se baci na torent, em ćeš da nadješ u boljem kvalitetu sadržaj em ćeš i kasvetniji prevod da ubodeš.

 

Jedina najpovoljnija ponuda tako, nego da se zarobiš sa SBBom i Telekonjom. Bio kod mtsa net mi pucao tokom leta na svaka dva sata, odnosno fiksna linija, pa nisam ni tv imao. Nisu se usudili da dodju i provere. Čim je istekao ugovor prešao sam kod SBBa. Vidim da ih ovde pluckaju ali su nekoliko svetlosnih godina bolji od mtsa. mts uzimaj jedino za mobilnu (ne znam dal još nude onih 100gb uz mix XL).

Edited by DrIlic
Link to comment
On 11.7.2018. at 12:51, levi said:

 

sad sam čačkao po momsbb-u, da vidim šta su sve uključili, za nekadašnji Ikomov Flat 3 standard

 

  Reveal hidden contents

sbb.jpg

 

mislim nisam još ništa dokupljivao, pravim se mrtav od prelaska

 

Evo pokušao sam ponovo instalaciju. Kao pronašao je 300 digitalnih kanala a posle instalacije kod svakog kanala piše : common interface - error message

Ispod toga piše: No access.

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Evo pokušao sam ponovo instalaciju. Kao pronašao je 300 digitalnih kanala a posle instalacije kod svakog kanala piše : common interface - error message

Ispod toga piše: No access.

 

pa ne znam,  možda samo treba da ti zamene karticu

 

mislim, trebalo bi da možeš da nastaviš da koristiš sbb i bez prelaska na duo/trio.. 

 

ovako nešto

Spoiler

1HZXcAA.png

 

Link to comment

pa da, bilo bi mnogo za tu cenu

 

 

13 minutes ago, BlackGeorge said:

Da, ja koristim ovaj "tel 2" iz prikazane tabele.

Čisto sumnjam da će mi zameniti cam modul za d3 i da nastavim stari paket.

 

zašto ne bi, pozovi se na ovaj cenovnik, imaš pravo da nastaviš da koristiš...

 

dok ne smisliš šta ćeš i gde ćeš da pređeš

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...