Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

izboksovao kurac da izbijem oci. ni sbb ni beogrid ne zanima da dodju. telekom jos proslog leta dovuko optiku do zgrade i razvuko po ormarima u hodniku, ali prodaja usluge jos nije pocela. slepci. uzeo sam d3i i imam radijusov net i tv (koju ni ne palim).

Link to comment

IDM luduje il nas ubrzase mucki iz potaje?

 

2018-04-26_2321.png

 

Ajde sto je mucki iz potaje, nego 50%...  edit: al ladno vec prebrz down povecase 50% a ubogi up samo 33% :isuse:

 

Mada ovo meri duplo od onog sto sam imao. Moracu na speedtest da vidim koliko me upropastise. Juce dzabe risiver, danas provalim da je povecan net...

 

edit: moracu da limitiram net kad budem uzeo neku tezgu na sat u kojoj ce biti pomeranja velikih fajlova. Ovo je direktan atak na moj dzep (sto brze odradim, manje love :D)

 

edit: jedno vreme su imali neku upload booster foru. Da nema toga jos?

 

edit: sad i risiver vuce neki update, poblesavili nacisto.

Edited by katamaran
Link to comment

Opa Djurdjo, HBO premium 12 meseci....

 

edit: al ne radi na risiveru, mozda opet mora ono zezanje preko home page-a

Edited by katamaran
Link to comment

Mene su zvali iz SBB-a prošle nedelje za nove risivere. Pristala ja, i kažem im samo da kupim tv, a to će biti u ponedeljak. Oni kažu ok,

U nedelju zove tehničar, ja bih sada došao da vam postavim uređaje, ja njemu kažem, ali nedelja je, mi smo u vikendici, dođi sutra. Do danas niko njije došao. Zovem ih pre pola sata, tamo neki nadrkani operater mi kaže, ovde piše da ste otkazali. I opet cela priča sa nuđenjem i telefona (što neću) i na kraju, biće za nekoliko dana.

Neverovatni su nekada.

Link to comment
17 minutes ago, Arkadija said:

Mene su zvali iz SBB-a prošle nedelje za nove risivere. Pristala ja, i kažem im samo da kupim tv, a to će biti u ponedeljak. Oni kažu ok,

U nedelju zove tehničar, ja bih sada došao da vam postavim uređaje, ja njemu kažem, ali nedelja je, mi smo u vikendici, dođi sutra. Do danas niko njije došao. Zovem ih pre pola sata, tamo neki nadrkani operater mi kaže, ovde piše da ste otkazali. I opet cela priča sa nuđenjem i telefona (što neću) i na kraju, biće za nekoliko dana.

Neverovatni su nekada.

Uvek su neverovatni, može im se...

Link to comment

Jednom mi je neko od tih instalatera uredjaja pricao da uopste ne radi za SBB nego da ima od njih valjda 100din po instalaciji. Ako je tako, ne cude me gluvi telefoni.

Link to comment

Nisu normalni ovi iz SBB-a. Malopre su zvali mog ćaleta (vlasnik stana i ugovora sa njima) i riba medena sva, mu opet nudi trio paket, iako smo više puta naglasili da nismo zainteresovani. 

Tata kaže da je u nekom momentu spominjala i HBO, ali je nije shvatio šta je rekla, ali konačno smo se usaglasili da će oni poslati tehničara sutra ili u nedelju da postavi risivere.

Link to comment

HBO valjda samo za nove... Sad cu da ih zovem da potvrdim.

 

edit: ili za one koji sa duo predju na trio valjda. Ja sam vec na trio extra gold.

 

edit: skoro nisam pricao sa devojkom koja bolje radi ovaj posao :heart: Sve prave informacije, razume sve sto je pitas, izuzetno ljubazna...

 

Mada generalno imam dobra iskustva sa SBB operaterima.

 

Uglavnom: Ja vec imam trio extra gold i dobijam HBO premium ako produzim ugovor i to ga ne dobijam na 12 nego na 24 meseca. Dacu im autogram...

 

edit 2: i ovo moze nekom da bude od koristi. Nov ugovor mozes da potpises do tri meseca pred istek starog a moj istice za dva meseca.

 

Edited by katamaran
Link to comment
1 hour ago, Demonquill said:

Hoce biti neko podizanje brzine za Duo pakete? 

Mislim da nece. Dizu valjda jednom godisnje al su ovaj put izgleda ubrzali samo trio. Prilicno besmisleno jer je trio vec bio sasvim dovoljno brz.

 

Odavno pricam da je meni 16 megabita down bio puna kapa i da sam sa tom brzinom skidao sve sto mi treba. Sad dobacih do 150 na (manje vise) istom paketu.

Link to comment
On 26.4.2018. at 20:08, Grunf said:

imas 54, to ti je maximum za wifi vezu sa tim wifi ruterom koji si dobio od njih. 802.11g standard. brzinu meri na racunaru koji je kablom spojen sa tim ruterom.

 

edit: Inace, imaju novije rutere 802.11n standarda koji je znatno brzi, mislim da ih daju uz produzenje ugovorne obaveze.

 

prespojio kabl iz svog tp link rutera u njihov sto sam dobio i voila! 101/6

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...