Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Istekla mi ona promocija mts iptv u pola cene, kad pre prođe godinu dana

Ali ne vredi izgleda da ću nastaviti da plaćam punu cenu samo zbog hd Arene i Eurosporta  :isuse:

 

Ako neko zna neku povoljniju varijantu neka kaže sad, ili neka kaže kasnije kad se seti nije problem  <_<

Link to comment

Poslo, mada ne verujem da može

Odlični su ovako  na papiru, ne znam kako prolaze ispod radara. Verovatno će vremenom da uzgube deo ponude, verovatno sk

 

Kad bi imali iptv sa ovim to bilo ekstra. I počistili bi tržište -_-

Edited by levi
Link to comment

Istekla mi ona promocija mts iptv u pola cene, kad pre prođe godinu dana

Ali ne vredi izgleda da ću nastaviti da plaćam punu cenu samo zbog hd Arene i Eurosporta  :isuse:

 

Ako neko zna neku povoljniju varijantu neka kaže sad, ili neka kaže kasnije kad se seti nije problem  <_<

Ako imas neki telekom racun, telefon ili sl onda ovo

https://www.mts.rs/privatni/televizija/tvusluge/mtstvgo

500 d

Link to comment

pomozite mi u istrazi, ako neko ima pretpostavku...

pre skoro mesec dana, 18. oktobra podnela sam zahtev sbb-u za preseljenje na novu adresu. oni su mi još kad sam sklapala ugovor potvrdili da na toj novoj adresi postoje uslovi za preseljenje. zgrada je bila ikomova. dakle, u sbbu i dalje tvrde da ne postoje tehnički problemi, ali eto već mesec dana nema preseljenja. par puta su zvali ti njihovi podizvođači, kažu da će doći i onda ne dođu... ja zovem skoro svaki dan, operateri kažu da će me neko kontaktirati i onda me niko ne zove.

šta to može da bude? da li je moguće da imaju problema sa preuzimanjem ikomovih infrastruktura ili tako nešto?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Evo besplatno mts 6 meseci, za nove korisnike naravno

https://www.mts.rs/privatni/promocije/televizija/6-meseci-besplatno?gclid=EAIaIQobChMIuIWbybrp1wIVDuAZCh3PwAL1EAAYASAAEgLh8_D_BwE

Quote

U slučaju da ne budete zadovoljni, TV opremu možete da vratite tokom perioda od 6 meseci besplatnog korišćenja mts TV usluge.

Po isteku ovog perioda, tokom 18 meseci ugovorne obaveze, za Osnovni paket se naplaćuje mesečna naknada u iznosu od 1.135,00 dinara.

Promocija traje od 1. decembra 2017. do 31. januara 2018. godine i namenjena je novim mts TV korisnicima.

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...