Jump to content
IGNORED

Toronto


bus

Recommended Posts

Nemam vremena da sada pišem pripovetku o tome zašto ja mislim da Toronto kicks ass (na svoj nenametljivi način). Neka ova tema bude mesto za isečke (razmišljanja i sličice) o tome šta volimo u ovom gradu. Ja ću početi ovim isečkom iz korešpudencije s sugrađankom Pussy G., čija je, usput, ova tema originalna zamisao. U slučaju mučnine zbog mira.jpg stila, naći ćete papirne kese u džepu na sedištu ispred vas. Kako je ovo tema o lokalpatriotizmu, nisam previše off-mark. šund lirski uzleti su indicirani. -_-

Toronto je... Toronto. Ja jako volim mnoge gradove na svetu (...) , ali se uvek raspilavim kad slećem ili ulazim kolima u Toronto. Ovaj grad je nesumnjivo dom. Valjda zato što je tako lako u njemu biti kod kuće. Volim ga zbog toga što ima milion neverovatnih kutaka koje moraš da izbunariš sam, mukotrpnim traganjem ili, jednostavno, dugotrajnim životom u njemu. Kad vidim turiste ovde, uvek pomislim da bi im bolje bilo da nađu nekog lokalnog da ih provede kroz taj T. O. za koji se treba potruditi da bi se našao... da im pokaže skrivene skulpture, zabačenu tropsku baštu na Richmond Streetu, Cafe 666, West Queen West, začine u Kensington Marketu, tamnu čokoladu sa zelenim mandarinama u Somi, restoran ili dva u Little India-i, jednu okuku Humbera... tako neke detalje.
Link to comment
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    25

  • Radoye

    7

  • mei

    7

  • jms_uk

    6

Top Posters In This Topic

ha, ha...crveni, skidaj tu miru asap i stavi pamelu anderson.p.s.t.o uvek bolje izgleda na crno-belim fotografijama, pogotovu ako se slika queen st i bloor st west, oko lee's palace

Edited by PussyGalore
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...