Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Uhvatih pre neki dan Sos koš posle ohoho. Gost je bio Luka Pavićević, koji je odmerenim i smislenim izjavama delovao kao bensedin. Na mene."Pomaže Bog" je bio uobičajeno neslušljiv, a zbog činjenice da je došao neko ko se ne ponaša kao nevaspitana džukela/najbolji ortak/napadna budala, delovao je još manje uračunljivo nego inače.

Pre desetak godina sam rasoremao podrum i nasao novine iz 1986. Obrnuo sam sportske strane i tamo je stajao intervju sa Zeravicom gde je posle svetskog prvenstva najstrasnije kukao kako jugoslovenska kosarka propada, kako cemo se sa nostalgijom secati rivaliteta sa Rusima i kako on u nasoj ligi ne vidi mlade igrace koji mogu naslediti Kicu, Praju i Moku :lol: Svakih mesec dana opsujem sebi mater zato sto nisam sacuvao te novine. angry.gif

Video Tegeltiju juce, vozio bajs na keju i nosio naocare za sunce iako u tom trenutku sunce i nije bilo nesto jako da bi mu bas trebale naocare. Verovatno se krije, da ga ne prepoznaju navijaci Zvezde Beograd, popularnih Pantera iz Zeleznika.

• Create New...