Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

Desant na Stožice, Alpski Srbi, Župan Janković (ljubljanski a naš), Lačni Franc, Tadićevo izvinjenje, Francuz Maini... :mellow: :ph34r:Fenomenalno, pa on je totalno pošandrcao.

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6117nakon rekordnog broja boldovanih imena, ovo je prvi komentar :D
Elvis Melvisјун 12Tegi, ja i nekoliko ortaka hocemo da doniramo nekoliko komada mikrofona za sledecu sezonu za tvoje emisije, da mozemo kao ljudi da slusamo ton, jer pizdimo vec 16 godina na ona pucketanja i probijanja mikrofona. S obzirom da je nas ortak kamerman preporucio nam je model Audio Technica ATR35. Kosta 28 dolara po komadu ( vidi link ), pa smo samo hteli da nam pomognes i kazes nam da li ti odgovara zicana bubica sa 6 metara kabla ili ti je neophodna wireless.link:http://www.amazon.com/Audio-Technica-ATR-35S-Lavalier-Microphone/dp/B00006I51VNajozbiljnije te molimo da ovo shvatis ozbiljno, nije zajebancija, mozes da nas kontaktiras na ovaj facebook nalog.Pozdrav
Edited by pacey defender

slusam vlade djurovica koji vec 5 minuta objasnjava kako su americki treneri govno, kako nemaju smeka kao evropski treneri zato sto su ograniceni kao nacija. jbt, nisam znao da je covek ovakav retard.evo, sad kaze da ce veseli da igra odlicno zato sto su nba treneri losi i svakog igraca cuvaju isto. kaze da ne udvajaju i da ce veselog cuvati blizu, kao novickog, zato sto oni ne znaju da kazu igracu koji brani da se odmakne od igraca koji nema sut, kao sto to rade nasi treneri ("ja to znam, gledao sam kako igraju americke ekipe"). na kraju poentira tako sto kaze da je promenama odbrane toliko zbunio nekog americkog trenera da ovaj nije znao gde se nalazi.

Edited by kojot
slusam vlade djurovica koji vec 5 minuta objasnjava kako su americki treneri govno, kako nemaju smeka kao evropski treneri zato sto su ograniceni kao nacija. jbt, nisam znao da je covek ovakav retard.evo, sad kaze da ce veseli da igra odlicno zato sto su nba treneri losi i svakog igraca cuvaju isto. kaze da ne udvajaju i da ce veselog cuvati blizu, kao novickog, zato sto oni ne znaju da kazu igracu koji brani da se odmakne od igraca koji nema sut, kao sto to rade nasi treneri ("ja to znam, gledao sam kako igraju americke ekipe"). na kraju poentira tako sto kaze da je promenama odbrane toliko zbunio nekog americkog trenera da ovaj nije znao gde se nalazi.
isuse

Nista cudno, Vlade Djurovic poslednjih godina mnogo veci trag ostavlja u Tegeltijinim emisijima visprenim nastupima nego na kosarkaskom terenu.Skoro da je postao nesto elokventnija kosarkaska verzija 1 Zive, sto samo po sebi ne mora biti lose, ako posmatramo interes televizijskog konzumenta.

Edited by Nikodije
Do jaja... :Hail: Pa da, ta Amerika, kosarkaska provincija...treba jedan ovakav da im otvori oci kako se cuva igrac jedan na jedan. :isuse:

djurovic nastavlja da briljiraIzgubio posao zbog Madlen OlbrajtZa vreme bombardovanja Srbije 1999. bio sam trener u Belgiji. Danima sam slušao propagandu kako su ljudi u Srbiji ovakvi ili onakvi. Miloševića nisam mogao da podnesem, ali me iritiralo da nas vređaju kao da smo talog čovečanstva. Dođe novinar uglednih dnevnih novina u Belgiji kod mene na intervju i ja mu objasnim kako je Madlen Olbrajt jako frustrirana žena jer je mladost provele u Beogradu gde su uvek šetale izuzetno lepe žene, pa niko na nju od mladića nije obraćao pažnju. Istog momenta kada je objavljen taj intervju gazde kluba su me obavestile da više nisam trener...

• 1 month later...
  • Create New...