Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

... u ovom tuznom danu... bar malo da vas sklonimo od propagandne masinerije sa ostalih kanala...tad sam prebacio.
kakvo velicanstveno govno!:lol::Hail:

sto? :(ako duguju pare, nije problem :Dsad ce opet da organizuju 24casovne kvizove i ostale nagradne igre kao kad su skupljali pare za novu zgradu :)

dominacija se nastavlja i u kolumnama...

Nadam se da će finale obeležiti košarkaši, pune dvorane, bez incidenata na tribinama ili terenu, da se sudije neće pominjati, ni saopštenja ili medijska prepucavanja, a na kraju da bolji otvori pobednički šampanjac. Ja sam jedan sklonio da otvorim kada ode tužilac Vukčević, a nadam se i ostale "baba sere"’ što profitiraju na našoj nesreći.
kakav bolesnik...:isuse:
chitao sam na starom forumu da je bio pochetak emisije u fulu u chetvrtak, na ovaj tuzni dan kad je osramocena srbija, itd.

Verujem da ce Vladan Tegeltija i Dragisa Kovacevic u slucaju da SOS kanal prestane da postoji uhlebljenje naci na Fokus radiju i pridruziti se novinarskim gromadama Djukanovicu,Andjusu i Mrdicu.Spojice lepo i korisno - moci ce da kenjaju o politici a da im niko ne zameri i ispunice im se dugogodisnji san o nacionalnoj frekvenciji bez ometanja rumunske televizije.

• 2 weeks later...
  • Create New...