Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

Cini mi se da je nepravedno zapostavljen u poslednje vreme, a ima materijala. :)

Danima razmišljam o čemu da pišem. Već je dosadno o novim Partizanovim trofejima, petogodišnjoj dominaciji u regionu, decenijskoj u otadžbini, 14 uzastopnih dobijenih finala. Opet bih navukao gnev većinske Srbije, uvećan fudbalskim, rukometnim, odbojkaškim, vaterpolo i hokejaškim "frustracijama", pojačan raznoraznim manipulacijama, izjavama, saopštenjima, teorijama zavera, medijskim igrama, takozvanim "državnim projektima", a koliko manipulacija, tačnije indoktrinacija može biti i masovno pogubna, lično sam se uverio u komšiluku, posle nedavnih haških presuda.Neću ni o politici, iako sam se uplašio da bi posle Kecmanovog lanjskog koša u "Zagrebackoj arena" i sličnog ovogodišnjeg scenarija u ljubljanskoj opet morali da slušamo izvinjenja bivšoj braći, ovog puta zbog nove srpske košarkaške torture, ili poput nevladinih "baba-sera" o srpskoj netoleranciji, dominaciji, želji za prevlašću u regionu, zbog kojih su "Stožice" pognutih glava morali da napuste slovenački premijer, pa i gradonačelnik Ljubljane Janković. Ne smem ni da pomislim kako bi beogradski gradonačelnik prošao da je poput ljubljanskog (vidi se da je Šumadinac) onako skakao na sudije (još iz Hrvatske) iz prvog reda "Arene", ili da nije, kao što je protokolom bilo predviđeno, uručio medalje i pehar prvaku regiona (baš europski). Sigurno bi završio u nekom od izveštaja pomenutih "baba-sera".
  • 2 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

nista specijalno. tegeltija pustio klip gde su snimili covica kako kuca poruku "ako nastave ovako povucite ekipu" na tekmi protiv radnickog.

ne mogu da docekam vecerasnju emisiju i tegijev osvrt na dnevne aktuelnosti uz sve ono "necemo o politici"
''ne bih o tome, ali smatram da...'' :lol:
  • Create New...