Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

...nažalost ne stigosmo u nešto dalju Vazneseljensku Patrijaršiju kao lani...Jujuju! Minus iz pravoslavlja, sedijedan iz veronauke, klecanje na kukuruzu... Kako ce sad da prozbori "pomozbog" a da se ne zacrveni?

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Gledam kroz prozor aviona Stambol. Užasno prostranstvo, 15 miliona ljudi. Pred kakvu su silu naši sveti preci stali na Kosovu? Da li bi i nas bilo približno toliko danas da nam istorija nije bila puna stradanja, pokolja, pokrštavanja i etničkog čišćenja naših predaka.http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=5614
:lol: Kakav velicanstveni bolid
Dobar je Dejan Mijatovic. Jel radi negde trenutno?
imao je nekih žestokih zdravstvenih problema pre nekoliko meseci, ne znam šta je u pitanju. trenutno je na oporavku.
Dobar je Dejan Mijatovic. Jel radi negde trenutno?
Odlican. Ne znam da l' sam ikad cuo od nekog domaceg trenera da prati i NBA, obicno ''nemaju vremena'' <_< (VJ)

Secam se ekipe OKK Beograda iz sezone 05/06 koju je vodio Mijatovic, igrali su najlepsu kosarku i 1 lopta protiv Hemofarma ih je delila od NLB-a. Igrali su Otasevic, Borisov, Bozovic, Brkic...stvarno odlicna ekipa sada kada se pogledaju imena, ali u to vreme anonimusi. Bas se secam da sam pomislio da ce Mijatovic sigurno napraviti dobru karijeru kao trener, ali evo, nije dobio sansu u nekom ozbiljnijem klubu.

...nažalost ne stigosmo u nešto dalju Vazneseljensku Patrijaršiju kao lani...Jujuju! Minus iz pravoslavlja, sedijedan iz veronauke, klecanje na kukuruzu... Kako ce sad da prozbori "pomozbog" a da se ne zacrveni?
Kako ona može da bude nešto dalja? Valjda je Vaseljenska Patrijaršija nulta tačka! Pravoslavlje pokradeno! angry.gif
  • Create New...