Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

gledalac: dokle ces da navijas za partizan picko debelaTegi: stoicki podnosi kritikuHan ima jaci net od borche!a sledeci gledalac je izgovorio i moju omiljenu poslovicu - besposlen pop i jarice krsti

Edited by sherman
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

dodje mi zao Tegija koji jedini ima emisiju o kosarci (kakva je takva je) kad mu dodje neko i napusi ga i psuje uzivo u emisiji :(stvarno nije lepo....p.s. iskren sam :)

dodje mi zao Tegija koji jedini ima emisiju o kosarci (kakva je takva je) kad mu dodje neko i napusi ga i psuje uzivo u emisiji :(stvarno nije lepo....p.s. iskren sam :)
pa naravno. nije lepo da ga ovako prosacki napusavaju. postoje mnogo suptilni nacini

evo, sad se javio car koji izjavljuje "ja sam protivnik kecmanove kosarke". boze...kecman i pera bozic su sluzili u duletovoj rotaciji da naprave faulalo, retarde, covek ti je doveo tim do f4 prosle godine i jebao koga je stigao. ovakve bih ja slao da za dz grade autoput kroz grdelicku klisuru ili most zemun-borca.

Edited by kojot

sto je najjace, kladim se da takvi likovi provode sate i sate dnevno razmisljajuci o igri partizana, sta valja, sta ne valja, kako bi to oni, kako je to dule radio...i onda je valjda logicno sto donose takve zakljuckesekta  :fantom:

Edited by Psihodelija

kolega nikic krade tegijev poso! i gledaliste je na njegovoj strani!odlican je novinar po meni, samo malo smeta sto igracima nikad ne postavlja pitanje, nego udavi konstatacijom pa coeku tutne mikrofon angry.gif

Gledam kroz prozor aviona Stambol. Užasno prostranstvo, 15 miliona ljudi. Pred kakvu su silu naši sveti preci stali na Kosovu? Da li bi i nas bilo približno toliko danas da nam istorija nije bila puna stradanja, pokolja, pokrštavanja i etničkog čišćenja naših predaka.http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=5614

Gledam kroz prozor aviona Stambol. Užasno prostranstvo, 15 miliona ljudi. Pred kakvu su silu naši sveti preci stali na Kosovu? Da li bi i nas bilo približno toliko danas da nam istorija nije bila puna stradanja, pokolja, pokrštavanja i etničkog čišćenja naših predaka.http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=5614
Sta, nije vise Carigrad? Razocaran sam <_< Edited by Sludge Factory
  • Create New...