Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Ko sinoc nije gledao spektakl, sada je pravo vreme da se ukljuci u program SOS-a.
prekinuli su emitovanje u reprizi u trenutku kada se onaj car javio. pustili su onu kretensku nagradnu igru gde treba pogoditi šta je u ćasi. ne znam li su u nastavku pustili "incident".

"Pesic podbacio, Zvezda morala da dobije u tri, Bjelica, Bakic i Keselj fantasticni talenti, Stimac i Tadija neprikosnoveni na svojim pozicijama, to je trebala da bude Zvezdina petorka snova..."

prekinuli su emitovanje u reprizi u trenutku kada se onaj car javio. pustili su onu kretensku nagradnu igru gde treba pogoditi šta je u ćasi. ne znam li su u nastavku pustili "incident".
Ma taj što mu je rekao da puši je debil, to mi nije ni zanimljivo, a još manje smešno i fora.Najjače što je bilo posle prekida reprize je riba koja je pitala kako je onoliko navijača Partizana ušlo na četvrtu utakmicu, ko im je dozvolio da unesu bubnjeve i budu tako bezobrazni :lol: kao i zbog čega njoj nije bilo omogućeno da sa Zvezdinom pretplatnom kartom uđe na utakmicu na kojoj je Partizan bio domaćin :Hail:Onda je usledio vrhunski skeč, kad je ortak rekao Tegeltiji: "Izvini, ako bi mogao da se ne ljuljaš na toj stolici", a Tegeltija odgovorio: "žao mi je... moram" :lol:
Tegeltija izgleda planira da vodi emisiju do ujutro.
Uništio ga je ortak malopre, što je svako malo ubacivao "kao" i govorio kako za Grbu uvek mora da ima mesta u dvorani i da Kića treba da bude doživotni predsednik (pošto je upozoren da predugo priča)...

ma to lagano moze biti smor kao i svake godine kada dule gostuje posle titule. na pochetku emisije ce isprichati istu prichu koju je prichao i na konferenciji posle pete utakmice (kratki rezime sezone), na pitanja o svom potencijalnom odlasku/ostanku, kao i o potencijalnim dolascima/odlascima igracha, nece odgovarati konkretno i to ce biti to.

Zashto Dule Van Gog i dalje dolazi kod Tegija? Zar mu nije jeb'o mater josh pre pet godina LIVE? What gives...
ih, izgladili su odnose relativno brzo posle toga. nisu to ozzie i mariotti :Da dolazi posle svake titule.
  • Create New...