Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

"...Tim Mihajla Uvalina ostvario je veliku pobedu na Višnjiku, nadoknadivši minus 13 iz "Pionira", ponizivši domaćina, čije najvatrenije pristalice ustaše sa svojih mesta još sredinom drugog poluvremena, pa povike "Maslenice" zameniše uvredama domaćim čelnicima..." :lol:

jebote ne kapiram divca sto ne izadje iz studija. ovaj neprestano melje i ne prestaje da postavlja isto pitanje:ali drazen je srbin zasto se izjasnio kao hrvat? :puke:

jebote ne kapiram divca sto ne izadje iz studija. ovaj neprestano melje i ne prestaje da postavlja isto pitanje:ali drazen je srbin zasto se izjasnio kao hrvat? :puke:
jbte, sta on pita, o cemu on prica...:isuse:boja prvog polja na sahovnici...:isuse: :isuse:

:lol:jedno pet puta je rekao "ali drazen/covek je srbin"po milioniti put prica o razlici izmedju nacionalizma i sovinizma. bog!

prebacio sam u pravom trenutku... "stignemo u finiks jebote" i onda pricha o nekim crkvama i vladikama. kakav je to mentol...

Edited by Teixeira
prebacio sam u pravom trenutku... "stignemo u finiks jebote" i onda pricha o nekim crkvama i vladikama. kakav je to mentol...
...a sve vreme misli da u program ide uvalinova kzs :lol:brate...
...a sve vreme misli da u program ide uvalinova kzs :lol:brate...
opet, nije mi jasno ni da mu imbecili iz rezije nisu sve to vreme javili da prestane da pricha ili ga makar stishali... mozda namerno :D
  • Create New...