Jump to content

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

Tegi dobio konkurenciju:http://kosarka.rs/fo...TID=9&PID=41943I Alen Šajd je kamerom upadao u svlačionicu Partizana i snimao gola, oznojena muška tela. Ta privilegija je do sada pripadala samo Tegiju ... Tako da i ova njegova frustracija više liči na frustraciju ostavljene ljubavnice pa sada samo odašilje munje na sve strane ... Meč u Istanbulu je bio samo povod ...

Edited by stoka
  • Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hattori

69

• Filipenko

62

• Кристофер Лумумбо

318

• Joe D

60

http://scsport.ba/bs/tekst.php?ID=8038
Vladan Tegeltija bolesni um koji nikada neće ozdraviti!Vladan Tegeltija, piskaralo je koje zrači mržnjom. Ponovo je skrnavio novinarsku profesiju vrijeđajući velikog Bogdana TanjevićaVladan Tegeltija, piskaralo je koje zrači mržnjom. Ponovo je skrnavio novinarsku profesiju vrijeđajući velikog Bogdana Tanjevića. Njegov bolesni um poznat je i po člancima u kojima je prije nekoliko godina pisao o „novoj srpskoj okupaciji Sarajeva za vrijeme igranja final eighta NLB lige u glavnom gradu naše države“.Pojedini ljudi imaju šanse da ozdrave, ali Tegeltija, očito, ostat će vječni bolesnik zarobljen u okovima mrže prema drugima, a sve iz ličnog kompleksa jednog klasičnog primitivca sa trusnog Balkana. Kako biste se uvjerili o kakvom umobolniku je riječ prenosimo dio njegove kolumne pod nazivom „Tegeltijino zakucavanje: Pevaj Srbijo“, objavljene na portalu kosarka.rs: „Ovih dana, po povratku iz Turske, svašta se moglo čuti i pročitati. Srbija "peva", a kako italijanska poslovica kaže, mnogi su propustili lepu priliku da ćute, od Ministarke i plate selektora, do Čika Bore koji se iščuđavao napadima na FIBA i sudije. O Tanjeviću neću ovoga puta, jer za neupućene koji se čude njegovim rečima na račun Dude i reakcija naše javnosti na "zločin" u Stambolu. Boša nikada nije Srbin, pa mu nije mesto u ovoj priči. Za razliku od "pljevaljskog Poturice" (nemojte samo da je uvreda nazvati stvari pravim imenom), moja vera, koja nikada nije od strane moje crkve nametana drugim vernicima, naučila me je da imam poštovanje prema bolesnom čoveku, bez obzira na pominjanje "stila", zaboravivši i aut, zamenu penaldžija, izmišljene ili nedosuđene faulove. Da oprostim, ali i ne zaboravim i loše iz Izmira pre četiri godine, kada smo sprečili Mutu, selektora mladih SCG, da mu “objasni” neke stvari, kao i Iziću, njegovom "od stila sekundantu" (sa peškirom oko vrata), svo višegodišnje antisrpstvo (ne mislim na bilborde i kampanju po Crnoj Gori), ali i ne zaboravim koliko je doprineo u stvaranju jednog od najvećih asova srpskog sporta Dejana Bodiroge. Zbog kuma mu Vlade Đurovića i naravno Bodija, ali i hrišćanskog ophođenja prema bolesnima, ovde ću stati, a što sam imao rekao sam i pre par kolumni i godina, kada su me mnogi napadali zbog toga“.

Sportski novinari su mahom retardi. Isto vazi za Tegeltiju. Covek se proslavio 95. i uveo novi vid izvestavanja sa velikih sportskih manifestacija. Prvi put se moglo videti tada kako nasi znojavi junaci proslavljaju pobede i takve stvari. Inovator bre! Sta ce covek? Mora da jede i on

btw izgleda da je "tamo" chovek stvarno registrovan, evo shta je neki lik za koga odavno prichaju da je on napisao u odbranu teksta...

Sta nije istina ovde. Sem sto plujete coveka cim se pojavi, sta nije u prvau, sta je izmisljeno? U pravu su izgleda ovi na kosarka.rs sto vas vredjaju. Sta nije istina? Odlicno je napisao i za ministarku, njenog zamenika, za EPS i FK Partizan, finansiranje u sportu, kritika i Dude i Krstica, Tadica oko Zivkovica, Stankoviceve izjave. Tekst je odlican, za one koje poznaju stanje u nasoj kosraci, i tice se iskljucivo kosrake, ne terena i igre, jer je prvenstvo zavrseno prfe sedam dana, ali je bilo desavanja i izjava posle toga, koje je covek odlicno iskomentarisao, sto niko drugi nije smeo.Drzite se uvodnog dela? Ostalo ni rec? Sta nije jasno i u tom prvom delu? Da se malo bolje pratite ili da ste stariji, secali bi se izjava Tanjevica, koje je osudio i njegov kum Djurovic, setili bi se incidenta u Izmiru kada je Muta hteo da ga bije, i njegovih reci posle toga. Pitajte forumase iz Crne gore sta je Tanjevic radio za vreme kampanje oko referenduma, izjave, bilborde. Da ne ponavljam bezobraznu prozivku Dude, da nema stila.Covek koji je promenio igraca i ne zanima ga prestup?! Svaka mu cast i za poredjenje i hriscanstvo, jer pravoslavlje nije nametano kao islam i unijacenje. Sta je tu sovinizam i ko je sovinista, a ko nacionalisat, Tanjevic posle svih onih izjava ili Tegeltija.Sem sto napisete pukao i slicno, dajte neki valjani komentar, analizu kao sto je nedavno Plikust, kao sto su na kosraka.rs i oko Bose, pa i Bore Stankovica, ministarke, Dude, Krleta..... Tekst je odlican, hrabar, nije humoreska i prozivka NBA igraca i onih koji to ne citaju, vec kritika onih koji su mocni i citaju, i u Srbiji, a i reci koje je izgovorio u Sarajevu, a ne hrabro za tastaurom u Beogradu.Ne svidjaju mi se glomazne recenice, nekada ne povezanost, ali je sadrzaj i gradjanska hrabrost prozivke ministarke, predsednika tadica oko Zivkovica, pa i Bodiroge i mitinga, odlicna, argumentovana, kao i za Dudu i Krstica za nepotrebne izjave....Da bi ste nekoga prozvali, morate imati argument, ili poznavati materiju, a ne misliti da si u fazonu samo ako pljujes.
tuzno.
btw izgleda da je "tamo" chovek stvarno registrovan, evo shta je neki lik za koga odavno prichaju da je on napisao u odbranu teksta...
jbt, ovo je stavrno on. :lol: neverovatan ludak... :isuse: kako bi nam dobro došao tegi na forumu...mada cenim da bi ga uča i flegma retko kada puštali sa mardelja...edit: on već ima iskustva sa mardeljom Edited by ivamehiva
Ne svidjaju mi se glomazne recenice, nekada ne povezanost, ali je sadrzaj i gradjanska hrabrost prozivke ministarke, predsednika tadica oko Zivkovica, pa i Bodiroge i mitinga, odlicna, argumentovana, kao i za Dudu i Krstica za nepotrebne izjave....Da bi ste nekoga prozvali, morate imati argument, ili poznavati materiju, a ne misliti da si u fazonu samo ako pljujes.
izgleda da ga je uredio sam :D btw, namece se pitanje da li je tadic namerno malim slovom? :lol:
  • Create New...