Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hattori

69

• Filipenko

62

• Кристофер Лумумбо

318

• Joe D

60

Kakav kralj Toša, ulepša mi nedelju. :D"saosećamo sa njima i nadamo se da će smoći snage da pobede u eminentnom evropskom takmičenju", jao plače mi se od smeha.
:lol:
Vama to prozivanje drugih klubova po medijima nije seljacki?
Сељачки, ниско, потпуно непотребно, али и скроз надреално и бесмислено и бескрајно смешно.

Sta se palite bez razloga, to su standardne zadjevice izmedju ljudi koji svako drugo jutro sede i piju kafu zajedno u Aleksandriji, Kaktusu i okolnim kaficima. Klasicni djilkosi... Ovo mi je inace cak bilo i simpaticno - pazite Todorica kada nema sta drugo da radi u ponoc?! :) Nego, SOS tonce treba streljati, Tegi se od svakog svog gosta cuje bar 3x bolje (sto se doduse iznivelise njegovim prirodnim mumlanjem pa je isto toliko puta teze razaznati sta prica), tako da celu emisiju moram da drzim daljinski u ruci da ne budim komsije nocu :(

Vama to prozivanje drugih klubova po medijima nije seljacki?
Bas kao sto mi je seljacki da Sutanovac opljune Aligrudica, pa onda naprave koaliciju ili se u skupstinskom restoranu za istim stolom ozderu kolenice sa renom za 100 dinara. to je sve ista ekipa, i utoliko mi je prica o nekim klubaskim prepucavanjima jednako smesna koliko i prica o stranackim prepucavanjima. jadno je kada se tosa javi u program, ali je mnogo jadnije to sto su oni svi zajedno jedne nakaradne i odvratne price, u kojoj, paradoksalno, rade kao saveznici.kada ih bartomeu postroji, svi oni se ponasaju kao najbolji drugari. bas kao sto ni nasi politicari nemaju mnogo prostora za manevar kada ih neko sa strane postroji, ma koliko se medjusobno pickarali i vredjali. Edited by pacey defender
http://www.kosarka.r...ews&newsid=2714highlight: Vređanje dece, sestara, majki, devojaka i žena posebno osuđujem, ali i dvostruke aršine kada su u pitanju jedan Gurović, Tomašević, Vujanić ili seksualna “zlostavljanja” Pešića ili Vujoševića. Političari i policijski novinari su izuzetak od pravila. laugh.gifwub.gif
Na kojeg je policijskog novinara Tegi mislio? Ako je mislio na Brankicu, Tegi je stvarno jedno malo govno (ili govance), jer se zna da policijski (ili udbaški) novinari rade u nekim drugim medijima ... recimo u "kuriru", "presu", "pravdi" ... Izvinjavam se na ovom etiketiranju Tegija, ali on je prvi počeo ... Edited by stoka

Sta je bre ovo? Jel' to Tegi otisao kod Covica u goste pa prave razgovor u njegovoj kancelariji ili je to taj novi studio™ SOS kanalizacija? Radijatori u pozadini, udobna garnitura... :lol:

ovo preti da preraste u kultnu emisiju.sve vreme se svadjaju covic i tegeltija

Edited by kojot

Covic preti da ce da napusti emisiju ako Tego nastavi da ga prekida dok prica. -to ti oostavi za svoje gledaoce nemoj mene da prekidasbogami iznapusavao Covic Tegija...

Edited by sherman

Covic je malo nervozan, to ce ga mozda kostati kvalitetnog nastupa ali za sad je Tegeltiju stavio u plitak dzep.edit: da li je vasa supruga digla srednji prst navijacima? :lol::Hail:

Edited by McCabe
  • Create New...