Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

mogo bi kvazi novinar da malo objasni jel to menjao dilera, kad vec po drugi put u svega dva meseca, izjavljuje kako dzilo razmislja da napusta klupu, a ovaj svaki put u izjavama ne da ne da ni nagovestaj toga, nego ni ne spomene, da mu je to u planu..

al bitno da fegi znae.. kao sto rekoh, retko zlo.. samo da je zavadati, zakuvati, pozivati na linc, a posle nista nisam rekao, nista nisam cuo.. :fantom: 

Edited by Shaq
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

mogo bi kvazi novinar da malo objasni jel to menjao dilera, kad vec po drugi put u svega dva meseca, izjavljuje kako dzilo razmislja da napusta klupu, a ovaj svaki put u izjavama ne da ne da ni nagovestaj toga, nego ni ne spomene, da mu je to u planu..

al bitno da fegi znae.. kao sto rekoh, retko zlo.. samo da je zavadati, zakuvati, pozivati na linc, a posle nista nisam rekao, nista nisam cuo.. :fantom: 

samo da ga neka baraba ne sačeka posle emisije, da mu objasni neke stvari, k'o Anđusu :fantom:

priznaj koliko si se puta javio u emisiju?

inače su brojni slučajevi kada treneri u intervjuima najavljuju odlazak iz kluba u kom su zaposleni..

Edited by theanswer

Sakula kad Radonja vec u novembru bude najavio kako ce ponovo pobednicki da zavitla bakljom na kraju sezone nadam se da neces da pobegnes u Kinsasu kao sto tegi ume vec da ces muski da priznas - jeo sam govna, bez moljenja, jeo sam govna, radio sam to i to jer sam bio slep kod ociju...

priznaj koliko si se puta javio u emisiju?

inače su brojni slučajevi kada treneri u intervjuima najavljuju odlazak iz kluba u kom su zaposleni..

nijednom, ni ne gledam ga vise.. al to naravno ne znaci, da sam zaboravio koliko je zlo i govno od coveka.. :fantom:

Sakula kad Radonja vec u novembru bude najavio kako ce ponovo pobednicki da zavitla bakljom na kraju sezone nadam se da neces da pobegnes u Kinsasu kao sto tegi ume vec da ces muski da priznas - jeo sam govna, bez moljenja, jeo sam govna, radio sam to i to jer sam bio slep kod ociju...

a kad sam ja to bezao.. ako ostane ovako kako je sada, nema nista od nas ove sezone.. ako se sta promeni(u pozitivnom smislu), onda ces dobiti i optimistickiju procenu.. zasad je ovako kako je, a to je da nista ne valja :fantom:

• 2 weeks later...

tegeltija bio u poseti srpskom konzulu u trstu.sta je tu cudno?

naleteli ovi iz partizana I konzul napravio skromnu zakusku..

bole leove trice is auta..

Edited by bradilko

tegeltija bio u poseti srpskom konzulu u trstu.sta je tu cudno?

naleteli ovi iz partizana I konzul napravio skromnu zakusku..

bole leove trice is auta..

Pa da. Bivši košarkaš i legenda Partizana napravio ručak za Partizan. Neće valjda da pravi ručak za Govno iz Železnika.

• 2 weeks later...
  • Create New...