Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Evo pozdrava za svu bracu i sestre Zavetnikem a posebno za veliku navijacicu zvezde Milicu Djurdjevic :lolol:

Patite, grobari :fantom:

Edited by Kanzas siti zez

Možda sam naivan ali meni je ipak iznenađenje koliko ova trojica ne mogu da iskuliraju  i koliko se upinju da omalovaže Zvezdinu titulu

Prvi put sam gledao posle ko zna koliko vremena deo emisije i potpuno sam sokiran kakve gluposti sam slusao. Hajde, Tegeltija jer uvek bio obicna navijacka budala a Grbovic ocigledno ima neki svoj privatni rat s Partizanom ali mi nije jasno sta treba onom Djokicu da se ovoliko blamira. Najbolji je bio kad je objasnjavao kako nema plejeva jer ne igraju u klubovima a u Zvezdi sva tri pleja domaci igraci. Ali nema veze sto igraju, nisu projektovani da igraju. :lolol:

na stranu grba i djokic ali slusanje tegija je kvalitetno utroseno vreme, u sta si mogao da se uveris. koliki car treba da budes pa da cestitas prvu titulu nakon 1998. :lolol: malo je ostalo kvalitetnih vhs emisija i treba to negovati.

Tegi i Vučić su zapravo mnogo sličniji nego što na prvi pogled djeluje - obojica znaju to k'o fol da čestitaju a ustvari ne mogu da sakriju zlobu, pa ti presjedne od njihove "čestitke".

na stranu grba i djokic ali slusanje tegija je kvalitetno utroseno vreme, u sta si mogao da se uveris. koliki car treba da budes pa da cestitas prvu titulu nakon 1998. :lolol: malo je ostalo kvalitetnih vhs emisija i treba to negovati.

Meni je fenomenalno da ljudi ono ozbiljno gledaju i komentarisu. Ovo je onaj fazon devedesetih kad je bilo brdo televizija s emisijama koje su licile na bistrenje svetske politike uz pivo ispred zadruge. Nisam znao da je onaj Djokic toliko propao da mora da se vuce po ovome.

edit: Da ne zaboravim ono besramno vredjanje i podsmevanje kolegama iz redakcije samo zato da bi smestio nekom random liku koji mu se javio u emisiju.

Edited by harper

taj lik mu se javlja brat bratu u 80% emisija, uglavnom se isti likovi javljaju, doznao je tegi da je taj lik frizer pa ga provocirao, ovaj mu vracao, cirkus

treba napomenuti da je cirkus nastao od 2012 kad je Covic uzeo Zvezdu a do tada je bio "normalan"

...i  kako su najmladji timovi u Srbiji(Mega i FMP) brzo napredovali, i onda doda da je FMP cak najmladji tim u Srbiji, mnogo mladji od Mege.  :lolol: 

Pogledao najavu

Zavrseno finale,cestitke..bla bla

ali vaznija je borba za trece mesto

100% u pravu

cak su,slucajno,stavili da se drzavno prvenstvo zavrsava borbom za 3. mesto

• Create New...