Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Ko je poslao Tegeltiju na "službeni put"?A. Nikolić | 20. 02. 2013. - 17:30h | Komentara: 0Izostanak Vladana Tegeltije iz emisija „SOS koš“ i „Zona pres“ inicirao je sve glasnije priče u javnosti da je to iz razloga što je novinar i urednik „SOS kanala“ izgubio mogućnost da slobodno uređuje rado gledane emisije koje idu ponedeljkom i četvrtkom.To, međutim, odlučno demantuje direktor „SOS kanala“ Dragiša Kovačević. Nezadovoljstvo prvog čoveka Crvene zvezde Nebojše Čovića emisijom u kojoj je predsednik Partizana Predrag Danilović najavio burne događaje na finalnom turniru Kupa Srbije u Kragujevcu, prema rečima Kovačevića, nisu bili povod za odsustvo popularnog novinara."Tegeltija je urednik svojih emisija i ima punu slobodu da ih kreira. Dešavalo se i ranije da nekoliko emisija Tegeltija ne vodi iz studija, već da ponudi snimak događaja s terena. Odgovorno tvrdim da u „SOS kanalu“ samo ja s mesta direktora preuzimam odgovornost za program i sva su nagađanja javnosti o intervencijama Nebojše Čovića ili Duška Vujoševića oko Tegeltijinog angažmana na „SOS kanalu“ gluposti. Tegeltiji sam skrenuo pažnju da od njega očekujem sagovornike koji govore samo o košarci jer je „SOS kanal“ sportska televizija i političke ujdurme nisu deo interesovanja naših gledalaca", rekao je za „Blic“ Dragiša Kovačević i dodao da mogućnost telefonskih uključenja u emisije Vladana Tegeltije gledaoci često zloupotrebljavaju.Tegeltija nije želeo da komentariše svoje odsustvovanja iz studija „SOS kanala“."Napišite da sam u Kinšasi na službenom putu", rekao je Vladan Tegeltija aludirajući na film Živka Nikolića „U ime naroda“, gde smenu poštenog direktora firme pravdaju „službenim putem u Kinšasu“

Obzirom na to da se konačno pojavio ozbiljan protivnik, cijenim da je krajnje vreme da se KKP pojača na kadrovskom planu. Moji prvi pikovi bi bili Tegi da pomogne u pisanju saopštenja i Grbović kao ispomoć Todoriću.

• Create New...