Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

zeljka bi mogao da slusam ceo dan. raduje me to sto sada izgleda nema nista protiv da trenira neki nba klub, bilo bi super kada bi dobio priliku. zamisljam kako na kraju sezone preuzima sakramento :D
zeljko, tyreke i cousins... falili bi im samo nick young i j.r. smith da popune bekovsku liniju.
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Sve se menja, vreme gazi sve...... ali ne i spicu Tegeltijine emisije. Kad je ovo napravljeno: '96 dok su jos bili na studiju b? A i tad je izgledalo kao da je uradio necak Dragisinog ortaka za 50 maraka ... za koje ga je Dragisa ispalio.
Pravda za reklamu za dezodoranse, inteligentno implementiranu u špicu.BTW, znam čoveka koji je radio sve te reklame, špice i slično za SOS. Nije dobio ni 10% dogovorenih para.

SoS je u to vreme bio apsolutni vladar jezivog advertajzinga. Sve reklame i spice su se radile za 15 minuta. Odu u prodavnicu srafova, snime rafove, izdiktiraju asortiman i pazljivo odabranim najneadekvatnijim fontom u najnepristajucem koloritu tutnu telefon (koji bi spiker obavezno dva puta procitao) u dno ekrana. Tek ponekad bi se desili kreativni incidenti u vidu Buca-dobro se ruca slogana. Reklame Borisa Bizetica su za ove bila cista remek dela.

Meni su ipak najveće dno ove jedne-te-iste-svi-smo-veseli reklame koje se snimaju po istom kalupu, verovato u Đikišaperovim agencijama, gde se svi nešto drže za ručice, mladi su, a u pozadini ide neka optimistična pop pesmica. Čak mi je i to na SOS-u bolje od ove "kreative" koju uvaljuju uglavnom telekomunikacionim operaterima i velikim sistemima, po sistemu "važno je koju poruku šaljete kupcima putem vaše reklame", fori koja valjda više ni kod srednjoškolaca ne prolazi jer čak i oni žele da vide šta zapravo kupuju.

Pravda za reklamu za dezodoranse, inteligentno implementiranu u špicu.BTW, znam čoveka koji je radio sve te reklame, špice i slično za SOS. Nije dobio ni 10% dogovorenih para.
Dobro, da se ne uvredi covek, ne mislim da je bilo bas toliko ocajno za to vreme. Tesko da neko solo moze to sve da zavrsi, pa da izgleda odlicno.A to da je ispaljen za pare ne sumnjam. MO svih preduzetnika™ u Srbiji.

Ma neće se uvrediti, mislim da se i odselio davno iz zemlje, a ni ne čita ovaj forum, tako da...U svakom slučaju, nisi uopšte bio daleko od istine, što se toga tiče. Zapravo, poenta tog posta je bila da si dobro pogodio da čovek koji je to radio nije ni dobio pare...Od njega sam inače prvi put i čuo za ove silne prevare po kvizovima, kako se to radi i na koju se foru navatavaju ljudi, a tome ima da ne grešim brat bratu dobrih 10-ak godina...

Kad je jednom moj bivsi (i sada, nazalost, pokojni) kolega, sveze naradjen iskocio pred Lavrentija kad je dolazio u nasu bivsu firmu, i onako hiperaktivan ga pozdravio sa: "Pomaze bog!", Lavrentije ga je gledao par trenutaka, napravio neku zalosnu facu, i uzdahnuo: "E,... bog ti pomog'o"

Edited by ficfiric
  • 2 weeks later...

Tegeltija izbačen iz svlačionice tokom snimanja filma “Montevideo, Bog te video 2”tegeltija-300x225.jpgTegeltija tražio od Tirketa da prokomantariše sraman poraz od UrugvajaPARAĆIN, 26. januar 2013, (Njuz) – Legendarni voditelj SOS kanala Vladan Tegeltija, izbačen je letos iz svlačionice u kojoj su se nalazili glumci filma “Montevideo, Bog te video 2”. Kako saznaje Njuz, Tegeltija je upao sa kamerom u svlačionicu tražeći izjave, neposredno nakon snimanja scena polufinalne utakmice Jugoslavije i Urugvaja.Brzom intervencijom obezbeđenja, Tegeltija je udaljen iz svlačionice stadiona u Paraćinu, gde su ove scene snimane.Miloš Biković, koji u ovom filmu glumi Aleksandra Tirnanića Tirketa, kaže da je sa kolegama sedeo u svlačionici i pričao o scenama koje treba da snime sutra, kada je neko furiozno otvorio vrata i uleteo sa kamerom.- Nisam odmah svatio o čemu je reč, kada je neko dotrčao do mene, uneo mi kameru u lice i prodrao se “Tirke, prvi komentar posle utakmice” – otkriva Biković i dodaje da je tek tada shvatio da je naspram njega stoji Vladan Tegeltija.- Pitao sam ga o čemu to priča, da bi odmah zatim tražio da prokomentarišem sraman gol Urugvaja koji su sudije priznale. Zbunjeno sam ćutao nekoliko sekundi, kada se okrenuo prema Petru Strugaru i pitao ga: “Mošo, šta reći nakon ovakvog poraza?” – otkriva Biković, koji kaže da i Petar nije umeo odmah da odgovori, nakon čega je Tegeltija, snimajući ostale glumce, krenuo da priča kako muk i neverica vladaju u svlačionici nakon nepravednog poraza od ekipe domaćina.- Ubrzo je došlo obezbeđenje i dok su ga odvodili, sve vreme je držao uključenu kameru, vičući “Evo upravo me izbacuju, kao što se mogli da vidite, ceo tim je u utučen posle ovakve sudijske krađe – kaže Biković i dodaje da je Tegeltija više puta viknuo “Srbija”.Read more: http://www.njuz.net/.../#ixzz2J5lePNib

• Create New...