Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

Al' opet ne bih stavljao Tegija i Andjusa u isti kos. Tegi poznaje i prati kosarku. Andjusu je fudbal samo jedna od tema u kafanskim pricama. Na primer, sam je u emisijama pricao kako je on dao Jankovicu nadimak "srpski Murinjo" i uzdizao u nebesa da bi ga kasnije pljuvao najstrasnije. Da li ce Andjus nekoga pljuvati ili hvaliti apsolutno ne zavisi od onoga sto on radi na terenu, vec od toga da li je Andjusu u interesu jedna ili druga prica. Covek je tracara i spletkara. Tako nesto Tegi ne radi
Nije mu dao taj nadimak da bi ga uzdizao, objasnio je on tu pricu. A inace lik je sportska enciklopedija i siguran sam da ne postoji novinar koji bolje poznaje Zvezdinu istoriju od njega.
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

Ladno ipak mogu da postujem.Elem, možete pljuvati Anđusa kao ovo ili ono koliko hoćete, ali je činjenica da je 10000x bliži opisu posla sportskog novinara od zvezda i zvezdica našeg (pr) novinarstva.Mali dodatak - Anđus zapravo ima trenersku diplomu! Stekao ju je na višoj trenerskoj na DIFu i to kod profesora Veljka Aleksića (upućeniji će znati o kome pričam), pre nego što je potonjega onaj smrad od Miljanića proterao i pre nego što je trenerska struka prepuštena smeću od tzv. Đorića. Samo toliko. A vi nastavite da pljujete žrtve udarne pesnice režima gospodara Vučića, Ćokija Dive. Koji ne da da radi onome ko ga ne voli.

Edited by Filipenko

Ako Anđus dođe kod Đilasa i kaže mu: "Jesam, pogrešio sam, jeo sam govna, glasao sam za SNS!", gradonačelnik bi trebalo odmah da progura njegovo postavljenje na mesto gradskog sekretara za sport!Barem ovih par nedelja koliko je još Đile gradonačelnik ...

Edited by stoka

Kako god, formattm deluje normalnije kad Tegiju uzmu laptop i telefon. Na stranu što je Žoc stvarno sjajan sagovornik, par crtica(o Gregu Popoviću, Jaki Lakoviću i završnim tajmautima) su bile prave minijature.

Edited by April

Sve se menja, vreme gazi sve...... ali ne i spicu Tegeltijine emisije. Kad je ovo napravljeno: '96 dok su jos bili na studiju b? A i tad je izgledalo kao da je uradio necak Dragisinog ortaka za 50 maraka ... za koje ga je Dragisa ispalio.

Sve se menja, vreme gazi sve...... ali ne i spicu Tegeltijine emisije. Kad je ovo napravljeno: '96 dok su jos bili na studiju b? A i tad je izgledalo kao da je uradio necak Dragisinog ortaka za 50 maraka ... za koje ga je Dragisa ispalio.
Tam tam taram - Vijetnam!
Kako god, formattm deluje normalnije kad Tegiju uzmu laptop i telefon. Na stranu što je Žoc stvarno sjajan sagovornik, par crtica(o Gregu Popoviću, Jaki Lakoviću i završnim tajmautima) su bile prave minijature.
Meni je Žoc možda i najjači sportski lik IKADA, divim mu se do beskraja. Trofejima se ne zna broj, a nikome kao njemu iz svakog jebenog slova ne iskače skromnost, inteligencija, znanje, šta god. Car.
Meni je Žoc možda i najjači sportski lik IKADA, divim mu se do beskraja. Trofejima se ne zna broj, a nikome kao njemu iz svakog jebenog slova ne iskače skromnost, inteligencija, znanje, šta god. Car.
Cekaj, ovo je Robijin nadimak??

Tegeltija ... netalentovan do koske. I pored toga zanimljiv razgovor, jer Obradovic uvek moze nesto zanimljivo da kaze. Samo treba istrpeti petominutna pitanja koja su uvek u formi "sta mislis o _____ + 4 i po minuta njegovog misljenja". Makar nije trener Zvezde, pa se nije desilo kao s Pesicem, da skoro elementarnog postovanja nema.Vladan Tegeltija, "novinar":-Muta. Radnicki. Sta mislite o njima?-Imao sam prilike naravno da ih gledam, kao i Zvezdu i Partizan, najvise od nasih timova ...-Zvezda. Da li ste imali prilike da ih gledate?-Jesam, uz Partizan naravno najvise...Mislite da sledece pitanje nije bilo: "Koliko ste imali prilike da gledate Partizan?"

zeljka bi mogao da slusam ceo dan. raduje me to sto sada izgleda nema nista protiv da trenira neki nba klub, bilo bi super kada bi dobio priliku. zamisljam kako na kraju sezone preuzima sakramento :D

• Create New...