Jump to content
IGNORED

tegeltija

shimpr

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

318

• hattori

69

• Filipenko

62

• Joe D

60

ja sam cuo pre par dana da tegi ima nekih problema(ne znam kakvih) i da nece vise voditi emisiju, a i :

P.S . Za ozbiljnije teme i analize, istraživačko novinarstvo, nije pogodan trenutak. Ostajte u zdravlju, do nekih drugih vremena.

jasno je da aludira na to da ga ceka sudbina andjusa ako nastavi da se poserava po gazda covi i gospodaru aleku. realno, to tesko da ima veze sa mozgom a njemu dodje kao savrsen alibi za izigravanje attention whore-a.

Edited by Psihodelija

Sada je idealan trenutak da Tegi postane košarkaški Loki - podrška košarkaškim centrima, agilni Marinko Bošković zvani Bole, popularni Janakopulos iz Knića, okupio je odličnu generaciju koja je spoj mladosti i iskustva, i tako ti prilozi. Treće poluvreme u lokalnoj kafani, ne mora više da fura Milicu gde god ide na putovanje, milina.

Edited by pacey defender
... agilni Marinko Bošković zvani Bole, popularni Janakopulos iz Knića, predsednik Knic Tajgers Omladinac Bresnica...
Edited by ficfiric
kad se samo setim da je tegi bio zagrizeni sns-ovac...sad postade disident.
I Andjus je... Revolucija jede svoju decu :D
Njih dvojica su stvarno mislili da će Alek da se obračunava sa ljudima poput Ćokija :blink::rolf:

Nekako mi žao ove dvojice Tegija i Anđusa. U stvari, uvek mi je žao ljudi, matorih konja, koji sprcaju toliko godina u bulju, a još uvek razmišljaju mozgom deteta od pet godina, pa veruju u neke ideale, pravdu i ostale gluposti. Takav je i Duci Simonović, koji misli da će promeniti svet svojom pričom (idealističkom i neostvarivom), a u stvari samo rizikuje da ga proglase čudakom. Žao mi je ljudi koji nikako da shvate kako funkcioniše svet ...A sa druge strane, ljudi koji u matorim godinama i dalje nastave da rezonuju kao deca i misle da se jede sve što leti, zahtevaju stručan psihijatrijski tretman. Jer neko ko je iskreno verovao da je Alek stvarni borac za pravdu i moralna karijatida zaista nije normalan ...

Edited by stoka

Ko veruje u pravdu i ideale? Andjus? Daj brate, lik je najgora spletkara i mutljara. Kopao je rukama i nogama da i on dobije neku funkciju. Njemu je mesto u kafani a ne na televiziji...Sto se Tegija tice, iako gledam njegove emisije, nece mi biti zao ako najebe. Kada je rulja lajala protiv Kandicke, trpao se i on, kada je rulja lajala na Brankicu, ucestvovao je i on. Nemam nista protiv toga da od siledzija najebu oni koji ih podrzavaju.

Ko veruje u pravdu i ideale? Andjus? Daj brate, lik je najgora spletkara i mutljara. Kopao je rukama i nogama da i on dobije neku funkciju. Njemu je mesto u kafani a ne na televiziji...Sto se Tegija tice, iako gledam njegove emisije, nece mi biti zao ako najebe. Kada je rulja lajala protiv Kandicke, trpao se i on, kada je rulja lajala na Brankicu, ucestvovao je i on. Nemam nista protiv toga da od siledzija najebu oni koji ih podrzavaju.
Ne znam, nešto razmišljam, verovatno si u pravu! Možda me je dovatilo neko Božićno raspoloženje pa praštam svima, i oni grešni su mi dobri, i te fore ...A u suštini, Anđus i Tegi su dva frustrirana i iskompleksirana mentalna sklopa koji traže pribežište u "srbstvu", a pri tom su hteli i da to naplate. Dolaskom nove vlasti, Tegi je sanjao barem Upravni odbor KK Partizana (da može bez pitanja da upada u svlačionicu košarkaša posle utakmice i da slobodno dira znojava muška torza), a Anđus mesto glavnog urednika sportske redakcije RTS-a. Ali, jebiga, diktatora Aleka ne zanimaju neki Anđusi i Tegeltije već da iživi svoje traume iz detinjstva ...A kad sam svojevremeno Ducija Simonovića pitao, pa dobro, zašto samo prozivaš Zapad da je dopingovao svoje sportiste, a zaboravljaš Ruse, Čeha Jaroslava Kratohvila, na primer, i ostale "atletičarke", na čijoj jačini brkova bi pozavideo i Ron Džeremi, odmah je počeo da me vređa i naziva "kokakoličarem". E, tu sam shvatio da i njegov marksizam nije iskreni marksizam, već da ima neku drugu pozadinu ...

Al' opet ne bih stavljao Tegija i Andjusa u isti kos. Tegi poznaje i prati kosarku. Andjusu je fudbal samo jedna od tema u kafanskim pricama. Na primer, sam je u emisijama pricao kako je on dao Jankovicu nadimak "srpski Murinjo" i uzdizao u nebesa da bi ga kasnije pljuvao najstrasnije. Da li ce Andjus nekoga pljuvati ili hvaliti apsolutno ne zavisi od onoga sto on radi na terenu, vec od toga da li je Andjusu u interesu jedna ili druga prica. Covek je tracara i spletkara. Tako nesto Tegi ne radi

• Create New...